Zavrieť

Porady

Elektronické podávanie DP

S DÚ mám podpísanú Dohodu o elektronickom doručovaní. Prvý krát som dnes robila DP DPH cez e-dane. V histórii som si našla, že dokument bol prijatý a potvrdený. V "uložených podaniach/rozpísaných, či podpísaných/" nemám nič. Uložiť ma pýtalo do pdf dokumentov. Musím mať nainštalovaný komponent D.Signer pre podpisovanie dokumentov, keď mám podpísanú Dohodu...?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anto je offline (nepripojený) anto

    ekonóm anto
    Treba si poriadne prečítať návod na odosielanie dokumentov na Finančnú správu cez e-dane. Samozrejme že je potrebné mať nainštalovaný D.signer, týmto sa podpisujú dokumenty, ktorá sa odosielajú.
    Manilla Dík za radu. Keď si nainštalujem D-Signer, budem musieť nanovo posielať DP. Poslať ho ako opravné?
    double D.signer je len pre EZP ,tí čo maju zmluvu im to netreba
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Chrusťa posielate dokumenty po 01012014 stále cez e dane, alebo už len priamo cez portál finančnej správy?
    cloe Stále sa dá cez e-dane. V januári som posiela všetky daňové priznania a výkazy cez e-dane.
    Chrusťa no aj ja som to spravila dnes čo sa týka prehľadov za 01/14, avšak som zneistela, či ešte sa to dá takto, alebo už len cez finančnú správu. ako si môžem overiť, že to čo som poslala cez e dane fakt aj došlo k nim? stačí mi si vytaličť tu správu o odoslaní podania z aplikácie eDane?
    avalik na PFS vidis aj co si posielala cez edane
    Žabinka v e-dane si otvor elektronická podateľňa-zoznam prijatých dokumentov a podaní-v type dokumentu si otvor čo hľadáš, ale nastav si správny dátum, a pozri si potvrdenku, prípadne aj vytlač.
    rennka overit mozes tak, ze sa cez FS prihlasis - ak mas dohodu, tak cez identifikator, otvori sa ti osobna internetova zona a tam mas schranku sprav. Ja som tam nasla spravu o prijati.
    Chrusťa ooo vďaka vám kočky, už som to našla...
      zbaliť

    Elektronické podávanie DP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.