Zavrieť

Porady

nezaúčtované úhrady

Dobrý deň,

pri kontrole záväzkov sa zistilo, že evidujeme neuhradené záväzky z roku 2009, ktoré ale uhradené boli. nie sú to vysoké záväzky len okolo 200eur. ako by som to mohla zaúčtovať v roku 2013? dá sa to vôbec? cez nejaký ID, kde by som priložila doklady o úhradách? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    A ako boli hradené? AK cez pokladňu, ako sedela inv. 211 k 31.12.? AK bezhotovostne, ako sedel výpis z účtu na KS účtu 221?
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    hana22 boli cez pokladňu, sedelo to, pretože tie úhrady mi dali až dnes. šéf si upratoval stôl a tam to našiel... čiže ja som tieto záväzky právom evidovala ako neuhradené...
    hana22 posielala som aj odsúhlasenia pohľadávok a záväzkov, no nevrátili sa mi...
    Tweety potom to poúčtuj ako úhrady cez pokladňu ALe pokladňa nemohla sedieť, kedže z neboli robené úhrady a tie neboli zaúčtované.
    hana22 v roku 2013? aký dátum tam mám použiť?
    Tweety 2013
    hana22 ďakujem.
      zbaliť

    nezaúčtované úhrady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.