Zavrieť

Porady

Nezaúčtované úhrady vydaných faktúr z r. 2002

Dobry den vsetkym poradcom. Neviete mi poradit, ako postupovat v pripade, ak firma (s.r.o.) v r. 2004 zistila, ze vydane faktury evidovane do dnesneho dna ako neuhradene boli uhradene uz v r. 2002. Doklad o ich uhrade je z r. 2002, ale k uctovnicke sa dostal az teraz v r. 2004. Je potrebne podat dodatocne priznanie PO za r. 2002, alebo je mozne urobit zapis v novom roku?

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Boli uhradené v hotovosti? Ak áno, uhradila by som ich teraz (s nejakým komentárom). Ak nie je dostatok peňazí - zadotovať vkladom. Na základ dane r.2002 to vplyv nemá.
    Naposledy upravil Paula : 14.12.04 at 07:55

    Gira je offline (nepripojený) Gira

    Gira
    Paula
    Boli uhradené v hotovosti? Ak áno, uhradila by som ich teraz (s nejakým komentárom). Ak nie je dostatok peňazí - zadotovať vkladom. Na základ dane r.2002 to vplyv nemá.
    Áno, sú to úhrady v hotovosti. Viem, že to nemá vplyv na základ dane, len som si nebola istá, či to môžem urobiť tak ako píšete s ohľadom na postupy účtovania. Ale asi to tak urobím. Ďakujem za odpoveď.

    Nezaúčtované úhrady vydaných faktúr z r. 2002

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.