Zavrieť

Porady

Poznáte niekto firmu AGRO Dolný Chotár?

S touto firmou som mala rozrobený jeden obchod, mali veľký záujem o kontrakt, dobre sa s nimi jednalo, firma mi odpovedala na dopyt a komunikovali sme mailom a telefonicky. Teraz sa mi však neozývajú, neodpovedajú na e-maily, telefón je vypnutý. Iný kontakt neviem nájsť. Je možné nejako vypátrať iné telefónne číslo na túto firmu? Mám len toto tel.č.: +421 949 219 989. Zastupuje ju p. Štefan Chvostík. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lusssy dakujeeem velmi pekne, skusim zavolat a k ZI, ved je to normalna vyska, dokonca viac ako minimum, dnes vsetci davaju minimum, nemusi to znamenat nic zle...
    misoft No práve - s.r.o. ručí len do výšky imania - takže ak by náhodou niečo (a bolo by to vyššie ako zákl. imanie) tak to "vyššie" je v nedohľadne.
    Lusssy to viem, bežná prax...
    Lusssy Doplňujem info, ani to ďalšie číslo nefunguje, vypnuté, asi to zabalili a sú v sra-č-ke... no prúser je v tom, že ten obchod padá a je to škoda lebo mohlo byť z neho veeeľa peňazí...
      zbaliť

    branislavp je offline (nepripojený) branislavp

    branislavp
    Keď si pozrieš obchodný register, tak vidíš zmeny v roku 2013. Takže daj si to dokopy. Je sám sebe pánom vo svojej s.r.o.. Asi nestíha, keď nedvíha telefón, alebo .......
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    branislavp Alebo nevie čo a ako ďalej
    s firmou, keď má vypnutý telefón a nechce komunikovať.
    misoft Nech sa dievča pozrie na túto vizualizáciu http://foaf.sk/firmy/63446#vizualizacia - a hneď by mala pochopiť........ kde je havinko zakopaný......
    Lusssy otvorila som ale neukazuje mi tú vizualizáciu... tak určite sa niečo udialo ale pán sprostredkúva jeden obchod a dosť mi na tom obchode preto sa snažím zistiť o nich čo najviac
    Lusssy už ukázalo, no ten p. chvostík tam akosi nefiguruje, tam miesi cesto p. dora
      zbaliť

    Poznáte niekto firmu AGRO Dolný Chotár?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.