Zavrieť

Porady

Leasing-ako účtovať?

Prosím Vás pomôže mi niekto s účtovaním leasingu v JU. Osobný automobil zakúpený 30. 12. 2005.
Kúpna cena s DPH: 393100,- Sk
DPH: 62740,- SK Prvá zvýš. splátka:99101,- bez DPH
Kúpna cena bez DPH: 330336,- Sk Zvýšená splátka s DPH: 117930,- Sk
Predajná cena: 100,- Sk
Paušálny poplatok bez DPH: 4914,-
Doba splácania : 48 mesiacov

Viem že sa niečo zmenilo. Proste to neviem . Ak bz mi mohol niekto pomôcť, vopred ďakujem Virka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Virka vo vyhľadávači si zadaj "leasing - tabuľka v exceli" - od Maríny. Doplň si svoje údaje a máš to rozpočítané na celú dobu leasingu. Je to naozaj veľmi dobre vypracované.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Tu je tabuľka , pozorne študuj
    http://www.porada.sk/showthread.php?t=9121

    virka je offline (nepripojený) virka

    virka
    Ďakujem Ti už veľakrát si mi pomohla práve ty.Ak ťa môžem poprosiť ešte raz mám otázku ohľadom viacerých príjmov jedného daňovníka. Konkrétne príjem podľa § 6,odst. 2 písm. b a písm d. Ako to urobiť každému príjmu zvlášť účtovníctvo alebo ako jedna sa i o výkazy. Pri príjmoch písm. d-DDP vediem účtovnícvo preukazateľné výdavky a pri písm. b tiež preukazateľne iba že sú to provizie z kozmetiky a tie jej nechodia na účet ani ich neprijme do pokladne ale odráta z toho čo má zaplatiť. Má i dosť výdavkov.Prosím ťa pomôž Virka.

    Leasing-ako účtovať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.