Zavrieť

Porady

DPH elektronicky-ako odoslať?

Ahojte, idem posielať 1x DPH elektronicky. Postupovala som podľa pokynov, ktoré popísala avalik. Podarilo sa mi načítať DPH zo súboru, všetko sedí, ale keď som chcela poslať, nevedela som ako. Sú tam nejaké podpisy, skúšala som, ale mi to hlásilo chybu, tak som radšej zrušila. Mám dohodu s DÚ, nemám ZEP. Prosím ako to odošlem? Mám to tam teraz uložené ako "rozpracované". A ešte, už nepotrebujem zasielať potvrdenie o podaní, však? Pošlú mi niečo o tom, že je to DPH podané? Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    POtvrdenie o podaní už neposielaš, všetko budeš mať po odoslaní na stránke FS. Tam si pri podaní vyberieš len, či so ZEPom alebo bez. Veď si preštuduj aj návod na podanie. Video alebo textový.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mondes Ďakujem a ako mám podpísať a podať? Sú tam nejaké podpisy, ktoré si mám nainštalovať. Tak? Aj som skúšala, ale mi vypisuje chyby.
    avalik tie navody co odporucala Tveety si si uz pozrela? vsetko mas na stranke FS a aj tu na porade to uz bolo vysvetlovane, linkovane
    mondes Áno, pozerala som to, lenže keď som dala podpísať, tak mi ta hlásilo, nejakú chybu, ale už som to poslala, ďakujem.
    Tweety nie podpísať, to je len v prípade ZEPu.
      zbaliť

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Pri výbere typu podpisu nevoľ "Zaručený elektronický podpis (ZEP)", ale druhú možnosť. Vtedy nebude od teba pýtať žiadne podpisy.
    mondes No a mám ďalší problém. Ako poslať mesačný prehľad? Nikde tam taký formulár nevidím. Ďakujem.
    Llívia E-dane - Daňové dokumenty - Daň zo závislej činnosti - Prehľad 2013,2014

    DPH elektronicky-ako odoslať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.