Zavrieť

Porady

má niekto vypracovaný projekt k žiadosti o nenávratný príspevok pre o.z.?

Dobrý deň Poradáci

Chcel by som vás poprosiť o pomoc ohľadne dotácií resp. nenávratných príspevkov pre občianske združenie. Zatiaľ sme žiadne nežiadali preto nemám dostatočné skúsenosti a znalosti. Skúšal som hľadať na internete už dáke vypracované projekty ktoré by som upravil a prispôsobil pre naše potreby ale problém je v tom že neviem čo mam hľadať, či žiadosť o dotáciu , žiadosť o nenávratný príspevok, marketingovú stratégiu, podnikateľský plán, integrovanú stratégiu rozvoja územia, atd. pretože mi toho našlo veľa ale všetko obsahovalo iba stratégie, zámer a analýzy bez ukončenia konkrétnej žiadosti o dotáciu, t.j. výšku požadovanej sumy, jej rozdelenie, popis nákladov atd. Potrebujem vypracovať zámer na predloženie žiadosti o nenávratný finančný príspevok na podporu aktivít v cestovnom ruchu a netuším ako.

Moja prosba o pomoc teda znie - vie niekto poradiť že čo presne mám hľadať a či je možne niekde už vypracovaný podobný projekt stiahnuť ? (aby som ho pre nás podľa neho prispôsobil).

Za každú radu ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    dejte mi lidi, já to udělám. A dajte mi na to aj peniaze a budem sa prezentovať aký som úžasný.
    V prvom rade musíš vedieť na čo to žiadaš, od koho žiadaš a koľko žiadaš - neboj sa, určite od jedného nedostaneš všetko. A hlavne vtedy, ak 95% nákladov budú odmeny a odvody.... - vtedy nezoženieš úplne nič. A prečo si sa nezaregistroval za oprávneného príjemcu na 2%? A členovia o.z. už aj niečo vložili? Koľko? Po eure, teda máte v kase 3 éčka?

    má niekto vypracovaný projekt k žiadosti o nenávratný príspevok pre o.z.?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.