Zavrieť

Porady

ccleaner

Dobrý deň prajem,
chcel by som poprosiť o radu.V programe ccleaner som si v čističi vykonal čistenie.To mi poradil ujo google,ale problém mám v tom,že v registroch.Keď dám "opraviť vybrané",tak sa ma spýta vid.foto.A neviem čo mu mám odpovedať.Ešte som s tým nikdy nerobil,tak preto by som vás poprosil o radu začo vopred ďakujem!
Bez_názvu.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    brodozz je offline (nepripojený) brodozz

    brodozz
    ccleaner sa pyta ci ma zalohovat vibrane registri(som nikdy nezalohoval a ziadny problem)
    kopretinka načo je dobrá tá záloha? ja totiž nezálohujem...
    arizona ja si davam vzdy zalohovat, pre istotu. Keby sa nieco stalo, da sa vratit do stavu pred poslednou "nepovedenou" akciou.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    CCleaner - v základnom nastavení je natoľko "inteligentný", že nesiahne na nič, čo je pre systém dôležité. Záloha registrov je síce pre "strýčka Príhodu", ale v tomto prípade je zbytočná (len sa na HDD ukladajú ďalšie a ďalšie súbory a zaberajú miesto).
    Môj názor: nie je potrebná záloha - teda NIE.
    kozlíček misoft,tak teda ďakujem a dávam NIE!Ďakujem všetkým,ktorí mi odpovedali!!!Prajem príjemný zvyšok nedele!!!

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Väčšinou sa mi po použití CC Cleanera a vyčistení registrov pokazil systém a musel som preinštalovať Windows. Takže opatrne s tým programom.
    Možno by stálo za vyskúšanie AVG PC TuneUp - po jeho použití mi PC funguje doteraz http://www.avg.com/eu-en/avg-pctuneup
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka mne sa nepokazilo ešte nič......
    kozlíček pokazil systém.....?Čo sa ti konkrétne pokazilo?
    Letko nedali sa mi potom spustiť niektoré programy, preto odporúčam pri ccleaneri ostražitosť.
      zbaliť

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    od 2005 som nemusel použiť a ani nemám nainštalované. aj sa spýtam - načo je to dobré? win home bez problémov a terazky 8 a 8.1 tiež

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.