Zavrieť

Porady

Google Chrome: nefunguje posuvník - čo s tým?

Dobrý deň, mám nastavený ako prehliadač Google Chrome a približne mesiac mi nefunguje posuvník. Ten veľký napravo áno, ale tie malé, ktoré sú na rôznych weboch (na zvolenie určitej možnosti napr.) nie. Mám dojem, že je to odkedy aj zmenil vzhľad, teraz je tam len taká malá čierna šípočka, na ktorú keď kliknem, posuvník nefunguje (aspoň sa mi marí, že predtým to vyzeralo inak). Neviete mi prosím poradiť čo s tým?

EDIT: Pre upresnenie ide o posuvník, ktorý sa ukáže po kliknutí na tú šípku hneď vpravo vedľa menu (ak je na výber veľa možností). Vidím ho tam, po priložení kurzoru zmení farbu, no nedokážem ním pohnúť nadol. Skúšala som a nefunguje mi to na žiadnom webe.
Naposledy upravil Ailise : 26.01.14 at 17:29 Dôvod: upresnenie o aký posuvník ide
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Malá čierna šípočka - to je tzv. pop-up menu - malo by sa rozbaliť menu, nie je to posuvník....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ailise Neviem to o moc lepšie vysvetliť, ale pokúsim sa. Na niektorých weboch, keď na tú šípku kliknem, tak sa mi rozbalí to menu aj s posuvníkom, no posledné asi 3 týždne tým posuvníkom neviem pohnúť. Napr. na tejto stránke http://www.databazeknih.cz/ keď chcem pridať národnosť k slovenskej autorke, ukážu sa mi v menu krajiny len od Afganistanu po Brazíliu, Slovensko je o dosť nižšie a na to slúži ten posuvník. A naviac sa mi zdá, že predtým bola tá šípka iná, na takom šedom al. bledomodrom podklade, čiže akoby zmenili dizajn a prestalo to fungovať... A netýka sa to len tejto stránky, myslím že aj iných.
    misoft Skús kolieskom na myške - malo by to fungovať. Lebo mne to ide aj kolieskom.
    Ailise Vau, ďakujem moc, funguje to! Teda to mi vôbec nenapadlo...
      zbaliť

    Google Chrome: nefunguje posuvník - čo s tým?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.