Zavrieť

Porady

ako zabránim namrzaniu zámku z vnútornej strany dverí v predsieni bytu

v predsieni na oknách dverí je stále nakondenzovaná voda
Naposledy upravil MPbepo : 26.01.14 at 12:21
CAM00284.jpg  
CAM00285.jpg  
CAM00299.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

    Vylúčený člen LukyKs
    vykuruj predsieň
    zníž relatívnu vlhkosť
    zvačši tepelný odpor dverí

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    ako zabranit namrzaniu? Znizit vlhkost, vykurovat, vymenit skla za trojskla atd.
    Nepozname viac o tvojom probleme, pretoze to az privelmi mas namrazene. To su ake dvere, okna (obr.3), ked to tam je takto zarosene?
    http://www.elso.sk/content/21-ako-je...stou-a-plesnou
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    MPbepo Su to dvojskla ..... na jednej stene je cely panel ... dvere a okno.... rozmer 1800/2400mm a na druhej stene je okno 580/2400 mm... onkna su nevetracie.... cela ta bunka je vlastne murovany vstup do bytu .... je to vlastne pristavba k povodnej stene na ktorej su dvere do bytu
    arizona Zraza sa ti tam teplota iduca zvnutra a chladny vzduch zvonka. Typicky pripad nevykurovanych verand
    erik555 ked to nie je vykurovane, tak tam je potom potrebne znizit vlhkost. Ved nechaj otvorene tieto dvere, nech to vlhko z bytu, ktore preslo do tejto casti, ma kadial ist von. V byte v miestnostiach mas aku relativnu vlhkost? Teraz v mrazoch by to malo byt okolo/pod 50%.
    MPbepo no mam vyssiu relativnu vlhkost,, je to zateplene cerstvo a este to iba vychytavam.... uvazujem aj o rekuperacii vzduchu len toho existuje uz dost roznych moznosti ako riesit vymenu vzduchu
      zbaliť

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    v posledných 3 dňoch sa úplne strašne zmenil pomer medzi vonkajšou a vnútornou teplotou..... Mám dať foto z môjho bytu, čo tu bolo v piatok, keď som sa vrátila až po 18,00 a celý byt bol "zabednený"? Treba vetrať!!!! A keď v tom byte varíš, perieš, sušíš, žehlš .... ani dýchať nemusíš - výparov je tam na to zarosenie habadej.......
    MPbepo zaujimave, dakujem idem nastudovat....
    Martin1310 Toto sa mi páči najskôr sa výrobcovia okien chvastajú aké sú ich okná vzduchotesné a ako nám ušetria energiu a už do nich sami robia diery pretože je to vzduchotesno naprd.

    ako zabránim namrzaniu zámku z vnútornej strany dverí v predsieni bytu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.