Zavrieť

Porady

Nové výkazy k uzávierke JÚ za rok 2013

Nemôžem nájsť nové výkazy JÚ za rok 2013.V e daniach sú ešte neni.ďakujem
Tweety tak sú alebo nie sú? nemôžu aj byť aj nebyť?
marjankaj Sú neni.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Bebe3 ďakujem,ale nemôžem ich otvoriť,neviem prečo.
    avalik su to pdf subory - po ulozeni musis opravit nazov suboru - doplnit ".pdf" ... alebo po kliknuti dat otvorit v programe, ktory vie citat pdf
    Bebe3 Už sa mi to podarilo,ale to sú vzory tlačív,také som už niekde našla.Myslela som korektné bez názvu vzor.Či to nevadí keď im pošlem aj také?Chcela som to zajtra podať z určitých dôvodov.
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    https://www.financnasprava.sk/sk/ele...-vzorov-tlaciv

    ak mas elektronicke podanie, vykazy najdes v katalogu formularov v OIZ
    15 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Bebe3 ďakujem že mi niekto aj poradí miesto "Hamletovských monológov".
    avalik nerozumiem ci dakujes alebo rypes
    Mila123 rýpe.....
    marjankaj Hlavný účtovník by predsa o takýchto veciach nesrandoval.
    Bebe3 Prepáč,to bola narážka na Tweety,lebo miesto pomoci sa zabáva na môj účet.Tiež som to celkom nepochopila.
    Mila123 môj názor.....Tweety je jednou z málo účtovn., ktorá veľmi rada poradí, a vie o čom píše...... a ako vidím, si jedna z veľkej množiny ostatných, ktorá tu napíše svoju otázku a čaká a rýpe.....
    nevidela som ani jedno jednoduché ďakujem....
    marjankaj Na ja som videl ako sa podakovala KEJKE. Síce po pol roku, ale predsa.
    Bebe3 Prepáč,ja som sa poďakovala každému kto mi odpovedal,aj som si všimla že Tweety je šikovná a zbehlá,len ma dojalo že miesto odpovede ktorá by mi pomohla tam bolo ... Radšej nenapíšem nič ako toto.
    Bebe3 Máš pravdu pol roka som tu nebola,aj som to napravila,a to dokonca skôr ako si ma upozornil.Haha.
    marjankaj No ak by si sa trochu pocvičila v slovenčinovi, tak by ťa pochopili aj v Košicoch
    Bebe3 Neviem čo bolo na tom nezrozumiteľné,no ale aj majster tesár sa utne,toto sú také debaty o ....Poďme k veci .Sú tam tie výkazy alebo nie?
    avalik klikla si na ten link co som ti dala?
    Bebe3 Áno,otvorila som to nakoniec ale to sú vzory.Nevadí že je na výkaze napísané vzor? Alebo robím niečo zle?
    avalik a citala si uvod z toho linku? "Tento vzor je možné stiahnuť, vytlačiť, ručne vypísať a doručiť na príslušný úrad finančnej správy. V týchto vzoroch tlačív nie sú zapracované žiadne kontrolné mechanizmy." .... ale okrem toho, pozri lavy stlpec v danom linku "Katalog elektronickych formularov"
    Bebe3 Samozrejme nečítala,už som z toho asi unavená,ďakujem
    za trpezlivosť.
      zbaliť

    Nové výkazy k uzávierke JÚ za rok 2013

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.