Zavrieť

Porady

nové výkazy do zp v mrp/w

neviem vydolovať výkazy do zdravotiek z programu, vždy mi vylezie len všeobecná...ako ste na tom? kde roím chybu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ala je offline (nepripojený) Ala

    Ala
    Pri aktualizácií bol doložený leták, kde píšu, že výkazy pre poisťovne nie su dopracované a majú len jeden formulár končiaci s 0000. Ja som si včera nainštalovala nový program a iba zbežne som si ho prešla. Pravdepodobne vytlačím iba tento formulár a pošlem ho na všetky poisťovne.

    Pavla P je offline (nepripojený) Pavla P

    Pavla P
    No ja mám aj VšZP, aj Apollo.
    Pozri si ktorú aktualizáciu máš. Najnovšia je zo 4.2.2005.
    Ale keď dáš:
    - výstupy - výkazy pre zdravotné poisťovne r. 2005 - ukážka - tak až tam ti ponúkne VšZP a aj Apollo.

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    veď práve, keď si vyberiem spoločnú zp, vylezie mi lajstro s hlavičkou všeobecná zp...akurát príloha je univerzála, bez hlavičky...a verziu mám z minulé týždňa...

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Nebojte nič, aj ja to mám tak, behom dvoch týždňov to dopracujú a myslím, že to budú mať k dispozícii. Pýtal som sa, že môžu sa posielať aj na starých. Na ZP majú pekné chaosy.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Dnes som si ztiahla nové verzie MRP zo dňa 9.2.2005. Fungujú mi tlačivá do ZP, skúšala som Dôveru, mám tam aj hlavičku Dôvery, aj príloha bola vyplnená s hlavičkou Dôvery. A mám číslo verzie: 4.20 (004).

    adinka55 je offline (nepripojený) adinka55

    adinka55
    Spracovany maju len vykaz do Vseobecnej ZP. Vykazy dalsich ZP su podobne a nakolko ze vraj sa este budu tieto vykazy menit - nie su tam zapracovane.
    Zatial si to prepiste do tlaciv od ostatnych poistovni rukou (najdete ich na strankach ZP). Existuje aj usmernenie od Uradu pre dohlad, ze staci podavat len prvu stranu vykazu a tie prilohy sa budu moct spatne podavat elektronicky, ked to budu mat poistovne doriesene. Uz to bolo rozoberane vo viacerych prispevkoch, ze si netreba robit zbytocnu pracu.

    willy je offline (nepripojený) willy

    ekonóm - živnostník willy
    P R E V Š E T K Ý CH:
    Aktuálna verzia pre Windows je 4.20.005, kto ju nemá, stiahnite si ju, je to potrebné. ZAČNEM OD ADAMA: skontrolujte si nastavenie v číselníkoch, či máte všade označenie "zdravotné poistné", potom si to isté skontrolujte u jednotlivých zamestnancov. Ak je to všetko O.K.-čo predpokladám, tak po výpočte miezd prejdite v "agendy" na poistné organizácie. Stlačte výpočet. Ak máte vypočítané všetky poistné, potom v hornom menu "výstupy" vyberte poistné. Hneď druhá položka je "výkazy pre zdravotné poisťovne 2005". Vpravo je mesačný výkaz poistného. Stlačte ukážka Tú Všeobecnú si ešte nevšímajte, je to len vzor formulára!!! Potom "vybehne okno" výber mzdovej položky pre tlač. AŽ TU !!! si vyberiete poisťovňu a stlačíte O.K. To isté platí pre prílohu.
    Ak by ste mali problémy, tak mi nechajte správu, ozvem sa, som totiž dílerom pre MRP a keďže sa navyše živím ekonomikou, tak Vám snáď budem môcť poradiť. Pre ľudí z okolia Prešova, môžem pomôcť aj osobne.

    nové výkazy do zp v mrp/w

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.