Zavrieť

Porady

Nevyhovujuca ponuka z UPSVaR.

Ma manzelka narok na udanie dovodu pri ponuke prace z UPSVaR ,dovod je nevyhovujuci pracovny cas kvoly detom a skolskej dochadzke,alebo aj kvoly castym chorobam ? Bez toho aby nebola vyradena z evidencie o uchadzanie zamestnania. Dotycna majitelka firmy po telefonickom rozhovore povedala ja vas prijmam a dovody vraj su to neopodstatnene a tym padom do vyjadrenia jej napise ze manzelka odmietla pracu.. To taketo dovody sa nezohladnuju ???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Tak manželka nech prácu prijme a v skúšobnej dobe môže aj na druhý den skončiť.. a ísť zase na UP
    mako666devil a co tie zakonne dovody ??? Na to nie je zakon ?
    Xanti Nie nie je na to zákon, ak odmietne prácu tak ju z UP vyradia a bude samoplatca v ZP ... deti nie sú dôvodom ...

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    caste choroby deti to ma byt dovod na odmietnutie prace? ved ked budu chore tak jeden z vas pojde na OCR.

    nevyhovujuci pracovny cas? ved ste dvaja rodicia - obaja mozete zamestnavatela poziadat o vhodnu upravu pracovneho casu - ak to prevadzkove dovody umoznuju tak vam bude vyhovene

    pracovat sa da aj na kratsi pracovny cas

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    ak nechce pracovať - nemusí. A nemusí byť ani v evidencii UPSVaR - nie je to povinnosť!
    Ale keď už sa zaevidovala - tak musí dodržiavať pravidlá. inak ju vyradia

    len si povzdychnem - málokto veru dostane prácu s ich pomocou

    Nevyhovujuca ponuka z UPSVaR.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.