Zavrieť

Porady

Chybova hlaska e-dane

Zdravim,

akurat sa mi updateovala podpisova politika na e-dane. Poslal som dokument, podpisal ZEP, avsak pri pokuse o zobrazenie potvrdenia o prevzati podania mi pise chybovu hlasku / v prilohe/.

Vie mi niekto pomoct?

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    aj mne sa to dnes stalo ... ale rozhodla som sa počkať dozajtra a pozriem si potvrdenku zajtra, vyzerá to že je to chyba na ich serveri

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    tri hlášky sú pri podaní dokumentu v edane:

    1. vaše nastavenie podpisovej politiky dopĺňa váš systémový čas do podpisu .....
    2. ak chcem zobraziť potvrdenku o prijatí vyskočí druhá
    3. pri aktualizácii - tretia: záznam nebol nájdený

    skontroloval som prijatie cez portál a tam je to potvrdené a prijaté

    kocúrkovo - cez dva systémy je možnosť podať a ani jeden nefungoval dnes od 06:00 - 08:30 poriadne.
    Naposledy upravil srska : 31.01.14 at 06:54
    edane310120140830.jpg  
    edane310120140834.png  
    edane310120140835.png  
    portal_edane.png  
    1/1
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    smachotka mne prehlad ani asi nepresiel. napisalo mi najskor bolo odoslane caka na spracovanie a potom v elektronickej podatelni ze informacia o odmietnuti.
    srska ak cez edane, tak skús pozrieť cez portál či bolo prijaté
    smachotka kukala som tam mi napisalo neprijate a potvrdene, ale dnes to robi asi skoro vsetkym
    srska ako píšem vyššie - keď sa ignorujú hlásenia, ktoré sú z edane na obr., tak to cez edane prešlo a cez portál sa dá odkontrolovať prijatie
    smachotka poslala som to este raz a uz mi napisalo cez portal prijate a potvrdene ale predtym som mu musela stiahnut program
      zbaliť

    kkllc je offline (nepripojený) kkllc

    kkllc
    Dobrý deň. Aj mne dnes pri podávaní vypísalo túto chybovú hlášku. Čo s tým?...Treba niečo preinstalovať, alebo je to OK, alebo ??? ..
    S2K Dobry den, skuste porovnat cas vo Vasom PC s casom napr. na stranke http://www.presnycas.sk/ , pokial je odlisny treba ho opravit.

    Chybova hlaska e-dane

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.