Zavrieť

Porady

Moderovanie tem.

Otazku smerujem na Richarda.

Preco pri kazdej teme nevidime, kto temu moderuje, na inych forach sa s tym stretavam, pripadne kto moderuje jednotlive rubriky. Ani netusim, kto je momentalne v pozicii moderatorov.

Niektore temy su zavrete bez vysvetlenia, napr. DAV aj upravi temu napise, co upravila, ci odstanila.

Este by ma zaujimalo, podla akych kriterii sa zatvaraju temy. Ci moderator postupuje podla nejakej sablony, alebo je to len a len na jeho rozhodnuti, nalade a pod....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    Richard kedysi sľuboval spraviť zoznam.........sliby-chyby.....

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    Zámer novelizácie porady bol taký, že MY. Skutočnosť je taká, že hore sa dá dostať postupne po stupňoch, nie °C. Dobré je, že sú, tie stupne, moderátori. A aký by to bol vrchol, keby sme tam boli MY, všetci? Nie porada, náhorná plošina. No to je vrchol, že šablóny ... v demokracii! Šak anarchia, by to aj mohla byť ...

    DAV niekedy vracá, dáva téme viac zmyslu, ak niektorí len kopec nezmyslu ...
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka pritom to bol jeho nápad........
    alaya1 posuvam temu. Snad sa dockam odpovede.
    LukyKs Taká "skúsená " poraďáčka / a taká naivná

    Ale niečoho sa dočkáš = jednoduchej odpovede :

    TRT a tri orechy
    kopretinka aspoň tie orechy keby boli.....
    alaya1 tato tema sa prehliada asi zamerne.
    kopretinka aj moja otázka na túto tému je totálne ignorovaná
    kopretinka ale veď nikde nie je zakázané,že samotní moderátori by to tu mohli napísať......nechápem,prečo to nenapíšu....či aj im vyhovuje ich utajenie?
    luja5 Ani oni asi nevedia = http://www.porada.sk/t215515-ako-moderovat.html .
    alaya1
      zbaliť
    luja5 Ja keď som sa pýtala, dostala som odkaz na zoznam tu: http://www.porada.sk/groups/moderatori-members.html.
    luja5 A vidím, že ten zoznam je aktívny, lebo minimálne admin. tam svieti.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.