Zavrieť

Porady

Chybný výkaz o majetku a záväzkoch

Robím daňové priznanie a zistila som, že mám chyby vo výkaze o majetku a záväzkoch v riadku 9 nemám kontrolny súčet a tým pádom je aj chyba v
riadku 98 /kontrolne číslo/
a v záväzkoch som tam zahrnula dve platby za december zdravotné a telefónny účet , ale faktúry a úhrady boli až v roku 2005. Takže to nesedí.
Mám podať teraz aj opravné dańové priznanie komplet za rok 2004 ak je chyba len vo výkaze o majetku a záväzkoch?
Príjmy a výdavky sú ok. A ešte do,ktorého riadku mám napísať daňovú stratu za minulý rok 8604Sk. Keď ju chcem zahrnúť celú naraz. Dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    lienka3
    Robím daňové priznanie a zistila som, že mám chyby vo výkaze o majetku a záväzkoch v riadku 9 nemám kontrolny súčet a tým pádom je aj chyba v
    riadku 98 /kontrolne číslo/
    a v záväzkoch som tam zahrnula dve platby za december zdravotné a telefónny účet , ale faktúry a úhrady boli až v roku 2005. Takže to nesedí.
    Mám podať teraz aj opravné dańové priznanie komplet za rok 2004 ak je chyba len vo výkaze o majetku a záväzkoch?
    Príjmy a výdavky sú ok. A ešte do,ktorého riadku mám napísať daňovú stratu za minulý rok 8604Sk. Keď ju chcem zahrnúť celú naraz. Dík
    Opravné DP podávať netreba, oprav len nesprávny výkaz a zašli na DU s vysvetlením v liste prečo sa opravoval.
    Pekný večer...

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    kajab
    Opravuje sa tak, ze sa uvedie vykaz ako by mal vypadat a nie len rozdiely? Dakujem
    Ja by som poslal nový so správnymi hodnotami a vysvetlením v sprievodnom dopise, aby to bolo každému jasné a tie čo tam majú by som prehlásil za neplatné.
    Pekný deň...

    Chybný výkaz o majetku a záväzkoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.