Zavrieť

Porady

Nejde mi internet v pc

Ahojte. Potrebovala by som pomoct.
Nejde mi wifi v notebooku, na mobile mi internet ide cize bude chyba v pc
Uz sa mi to parkrat stalo ale samo sa to napravilo. Teraz mi uz 3. Den vobec nejde.
Ked zadam stranku vyhodi mi:"nepodarilo sa pristupit ksiete.moze to byt sposobene tym, ze vasa brana firewall alebo antivirusovy softver nespravne identifikovalaplikaciu Google Chrome ako utocnika a zablkovali jej pripojenie k.internetu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A) WiFi je zapnuté v PC (NB)? Malo by to byť indikované v pravom dolnom rohu (vedľa hodín).
    B) Máš správne nastavenú WiFi kartu (IP adresa, DNS server) na NB? Cez Centrum sieti klik na Pripojenie bezdrôtovej siete - Vlastnosti - Sieť - nájsť Internet Protocol Version 4 a označiť - dole sa potom aktivuje Vlastnosti - Všeobecné a tam nastaviť na Automatické....
    C) Vo firewalle máš povolené programy (Google Chrome)? Ovládací panel - Windows Firewall - Povoliť program alebo funkciu..... - a tam skontrolovať, či Chrome je povolené.
    ivka2204 Vsetko mam tak nastavene aj tak to nejde

    Nejde mi internet v pc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.