Zavrieť

Porady

Outlook indikuje prijatú poštu, ale v zozname mailov ju nezobrazuje.

Jedná sa o outlook 2010. Pri texte Doručená pošta je v zátvorke počet prijatých správ. Zobrazujú sa však iba nové správy. Deje sa to len pri jednom z 5 účtov, ktoré mám na outlooku nastavené. Posledná zobrazená správa je z 30.12.2013. Môže byť niekde v nastaveniach niečo, čo bráni zobrazovaniu správ z roka 2014. Zatiaľ to využívam aspoň tak, že keď mi indikuje novú správu, prihlasim sa na mail cez prehliadač a vyriešim to tam, alebo v lepšom prípade stihnem kliknúť na okienko vpravo dole, ktoré vyskočí po prijatí správy. Správu, ktorú som dnes z toho konta poslal mi v odoslaných správach zobrazuje.

Pripájam link na printscreen - http://www.klose.ic.cz/outlook.jpg

Ďakujem veľmi pekne za radu
Naposledy upravil klose : 12.02.14 at 11:01
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kix je offline (nepripojený) kix

    kix
    Pozri filter, či je vypnutý.

    Skús si kliknúť iný typ zobrazenia (Zobraziť>Aktuálne zobrazenie). Zobrazení je viac, skús si viaceré.

    Skús usporiadanie nie podľa Konverzácie ale podľa Dátumu (Zobraziť>Usporiadať podľa).
    klose Tam to bolo, nechapem sice preco ale -> Zobraziť>Aktuálne zobrazenie -> Zmeniť zobrazenie -> tam bolo označene ze skryt spravy oznacene na odstranenie, pricom ja som ziadne spravy na odstranenie neoznacoval, cize boli takto oznacene vsetky spravy v roku 2014. Ďakujem za pomocku.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Urcite mas niekde v nastaveni prijatej posty zaskrtnute nieco ako zobrazovat len precitane spravy a tie z roku 2014 precitane v Outlooku nie su.
    Uz si nepamatam ,ci Outlook ma zalozku vsetky dokumenty (kde vidis aj prijate aj odoslane sucasne), pozri, ci tie spravy vidis tam.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    klose No ono sa da tie spravy oznacit ako precitane aj bez toho, aby som ich videl (kliknuti na Dorucena posta - oznacit vsetky ako precitane) a stale sa tam nezobrazuju. Takze to nebude v tom, ze by sa zobrazovali len precitane. Skusal som aj filter na neprecitane, aj na odosielatela, nic nenaslo. O spominanej zalozke nic neviem, nevidel som ju a to skusam klikat vsade.
    misoft Nepoužívam Outlook - ale istotne bude tam mať Prečítané, Archív, Koš, Spam. Prezrieť všetky. Je celkom možné, že tie prečítané po prečítaní (podľa nastavenia) okamžite presunie do Prečítané a nie sú potom viditeľné v Doručené.
    klose Všetko som prezrel, nie je to nikde.
      zbaliť

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    môže zobrazovať údajový súbor programu Outlok, kde je doručená pošta
    ale tam sa nezobrazuje
    hľadaj v tom stĺpci ale názov tvojej schránky a pod tým je prijatá pošta, klikni na to
    ja mám tiež Outlok 2010
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    klose Ďakujem, ale absolutne som nepochopil. Unika mi pointa a suvislosti a prepojenie jednotlivych casti viet.
    Čo môže zobrazovať údajový súbor programu Outlook?
    V akom stĺpci mám hľadať?
    Čo s názvom mojej schránky?
    Jednoducho povedané, stratil som sa.
    daslo pozri,ci to nepadlo do spamu
    klose Nie je to tam a aj keby to tam bolo, indikovalo by to neprecitanu spravu s spame, nie v dorucenej poste
      zbaliť

    Outlook indikuje prijatú poštu, ale v zozname mailov ju nezobrazuje.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.