Zavrieť

Porady

Technický preukaz

Zdravím.Idem kupiť jawa pionier a je bez papierov.Ja ju chccem zrekonštruovať a chcel by som to hodiť na značky a voziť.Len problem je v tom že predavajuci nema žiadne papiere k tomu.Dali by sa nejako vybaviť alebo niečo? Dakujem za kladné odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Dá sa to, no musíš absolvovať tortúru opätovného schválenia technickej spôsobilosti. Pozri si tento článok, je síce starší, ale podstatu sa z neho dozvieš:

    http://hn.hnonline.sk/prilohy-197/co...estihne-135295

    Myslím, že bude pre teba lepšie, ak kúpiš ešte jedného pioniera s papiermi (hoci aj nepojazdného) a použiješ súčiastky z tohoto.
    Boris Ká to by som musel ist aj na kontrolu originality,Len čo stoho ked nemam od tej motorky žiadny papier ani nič :/
    Chobot Však nemusíš mať. Keď absolvuješ všetky tie kontroly, tak papiere dostaneš.

    Na kontrole originality asi skontrolujú, či nebola kradnutá.

    Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

    Martin1310
    Viem o dvoch ludoch čo sa o to pokúšali. Jeden s motorkou, ten to vzdal kôli tomu že to bolo drahé a pritom by som ho zaradil skôr k tým majetnejším. Další to chcel s autom, veteránom a tam to stroskotalo na tom že k homologácii chceli aj nejaké vyjadrenie alebo doklady od výrobcu vozidla ale ten nebol ochotný sa tým zaoberať.( to vieš, Škodovka)
    Prajem ti, nech sa ti to podarí ale pochybujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.