Zavrieť

Porady

Ako sa starať o vinohrad

Ahojte, máte tip na dobrú knihu, alebo brozuru, alebo stranku, kde by som sa dozvedela o tom, akoby sa malo počas celého roka pracovať vo vinohrade? Čo, kedy, ako? Rodinné rady, ktoré dostávame z našej vinohradnéckej rodiny by som si rada overila a doplnila ich
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    Ochrana viniča, Vysoké vedenie viniča, táto je dobrá Vinohradníct vo, najdeš v antikvariáte - knihyzaeuro.sk, kalendár ochrany viniča - http://www.galati.sk/doc/2014/KalendarOR-2014.pdf
    to naozaj chceš aby sa iní hrabali a hľadali
    kacenka6689 Ďakujem za prvu cast odpovede. Hrabala soms a dost, nenasla som pozdaovane. atu druhu cast odpovede si nechaj pre seba :p
    kacenka6689 tento kalendár mám, ďakujem...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Fuha dobre rady vinohradnickej rodiny overovat???.... Snad uz overene rokmi a vyskedkami.....?!
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kacenka6689 vzdy potesia absolutne nekonstruktivne prispevky s kusom cynizmu. želám krásny deň a pokojný, hlavne vyrovnaný život
    lujza.j Nic zle som nenapisala,ale ked mysliš
    kacenka6689 určite nie, ale ani dobré, takže celé zbytočné
    buchač CITUJEM :
    lujza.j (17.02.14 14:30) Nic zle som nenapisala,ale ked mysliš...

    ODPOVEDÁM :
    Určite si zle napísala ...

    ...to vieš , nie každá vinohradnícka rodina je zlá ...
    ...to vieš , nie každá rodina vie to pravé orechové víno robiť ...
    ...to vieš , také trojchuapové je " umenie " urobiť ...

    Si proste nekonštruktívna , cynická , ironická s veľkou dávkou sarkazmu ...
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    V Knihupectvach,ale aj na internete najdes vela rad https://www.google.sk/search?q=ako+s...m=122&ie=UTF-8

    Ale vaz si to, ze mas vinohradnicku rodinu, tie ich overene,dlhorocne rady su na nezaplatenie! Radsej sa uc a cerpaj od nich, to ti ziadna kniha nenehradi :-)
    kacenka6689 ďakujem, presne toto som natukala do googlu, mala som ny mysli skor ucelenu obsiahlejsiu publikaciu, nielen, kde tu nejaka rada. Už som si vyhliadla knihu Vinoradnictvo, ktoru mi poradil viktor viktor.

    automat je offline (nepripojený) automat

    no predsa automat automat
    Napíš WABIMU to je tu náš vševedko. Dá ti nekonečnú naj naj naj odpoveď, až ťa z toho bude hlava bolieť.

    Ako sa starať o vinohrad

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.