Zavrieť

Porady

Prieťahy pri vydaní mobilu z opravy

Mobil z opravy som si mal vyzdvihnúť ešte 29.1.2014.Odvtedy sa už asi štvrtýkrát
vyhovárajú,prečo nie je stále opravený.Ako sa domôcť svojho mobilu?Ďakujem za dobrú radu.
Doplním informácie: je to prvá oprava,zakaždým sa tam chodím informovať,vždy
ma odbijú,že ešte nie je opravený.Oprava je pozáručná,doklady od mobilu mám,aj potvrdenie o prevzatí mobilu do servisu,problém je "len" v tom,že akosi tú opravu stále odkladajú,3 týždne po stanovenom termíne.
Naposledy upravil hadagma : 17.02.14 at 20:55
misoft Málo informácii: je to záručná oprava? Alebo pozáručná oprava? Máš doklady od mobilu? Máš protokol o prebratí?
kopretinka ale predtým si písal,že je už 4x v oprave.tak ako teda?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Pri pozarucnej oprave neplati 30 dnova lehota,ako pri zarucnej.
    Plati to, co ste si dohodli,datum predpokladanej opravy by mal byt na prijmacom protokole. Ak servis opravu nestiha,mal by informovat zakaznika a dohodnut sa na nejakom rieseni.
    Ak servis predlzil termin opravy a nekomunikuje s tebou, vyzvi ich pisomne k naprave do urcuiteho datumu,ak termin nedodrzia ziadaj financnu nahradu. Skus sa informovat aj na SOI...

    Prieťahy pri vydaní mobilu z opravy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.