Zavrieť

Porady

Povinný audit

Zdravím všetkých poraďákov. Aj vy máte ten úžasný pocit, keď odovzdáte posledné daňové priznanie a to ešte 3 dni pred tremínom. Tiež máte tú úžasnú chuť nič nerobiť? Chcem vás však ešte poprosiť o radu: Z HV za rok 2005 nám vyšla povinnosť auditu. Nemáte nietko dobrého audítora, ktorý by nám mohol tiež robiť audit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zuveska je offline (nepripojený) zuveska

    zuveska
    V tomto roku mi dvaja klienti spĺňajú podmienky pre povinný audit. Takže od roku 2006 potrebujem solídneho auditora. Poradíte mi niekoho s kým máte dobré skúsenosti? Zoznam auditorov som si prešla, ale to je len zoznam. Lokalita Ružomberok a širšie okolie. Môže byť aj Banská Bystrica.

    ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

    ANNAP
    dá sa nejakým spôsobom predísť auditu? Mám 19 zamestnancov, a tržby sa blížia k 40 mil, dá sa nejakým spôsobom ovplyvniť majetok firmy / mám cez 20 mil/

    va1ke je offline (nepripojený) va1ke

    va1ke
    ANNAP
    dá sa nejakým spôsobom predísť auditu? Mám 19 zamestnancov, a tržby sa blížia k 40 mil, dá sa nejakým spôsobom ovplyvniť majetok firmy / mám cez 20 mil/
    A prečo chceš predísť auditu?

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    zuveska
    V tomto roku mi dvaja klienti spĺňajú podmienky pre povinný audit. Takže od roku 2006 potrebujem solídneho auditora. Poradíte mi niekoho s kým máte dobré skúsenosti? Zoznam auditorov som si prešla, ale to je len zoznam. Lokalita Ružomberok a širšie okolie. Môže byť aj Banská Bystrica.

    Zuzi, ak budeš mať záujem, ozvi sa. Dám ti jeden kontakt.Pááá

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.