Zavrieť

Porady

HUMANET

prosím vás kto robíte v učt.programe HUMANET ako tam vytlačím penažný denník? ako si to mám nastaviť aby som to nemala na 100 stran? dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Edge je offline (nepripojený) Edge

    Edge
    Ahoj,moja parnerka ma na starosti uctovnictvo.Vyuziva prave program Humanet.Tiez nieco nevedela ale velmi si chvalila zakaznicku podporu,ktoru poskytuju po telefone.
    Nebolo by rychlejsie im zavolat a nech poradia oni?
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    AdrianaDk volala som im hned, no na túto otázku mi nevedeli odpovedať, lebo že to si mám nastaviť nato tlačiaren, ale aj tak som to skúšala a nejde mi to lebo mi to tlačí na strašne obsiahle strany preto by som potrebovala poradiť od niekoho kto vie ako si to správne nastaviť aby to bolo v poriadku vytlačené...
    Vogl Ahoj mne tlaci Humanet vykazy krasne.Nikdy som podobny problem nemusel riesit.Nebude naozaj iba v nastaveni tlaciarne?
    AdrianaDk práveže neviem prosím ta ako máš ty tú tlačiaren nastavenú? ide mi o penažny denník, neviem si to tak nastaviť aby mi to vytlačilo na málo strán, vždy mi to tlačí naširoko a obsiahle....máš to nastavené ako tlačenie plagátu? alebo ako? dakujem za odpoved
    VcelkaMaja Tlač peňažného denníka fakt nie je celkom šťastne riešená. Spusti si PDF Creator, v ňom nastav si Plagát, mierka dlaždíc 50%, prekrytie 1 palec a orientácia na šírku. Spracuje sa Ti pdf, ktorú potom pustíš na tlačiareň.
    AdrianaDk dakujem ti vyskušam to
    Vogl podarilo sa ti to nakoniec nastavit?
    AdrianaDk už som to vytlačila z excelu....no aj tak dakujem za odpoved
      zbaliť
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Vogl konecne to upravili
    AdrianaDk dakujem za super správu konečne to upravili
    Soky9 chvalim tento krok
    Heliox tento krok velmi pomohol vidno ako sa Humanet posuva stale dalej a dalej... esteze nie su konzervativci ti programatori a nevykaslali sa nato!... exel dost pomohol...
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.