Zavrieť

Porady

Tlačivo- Žiadosť o vrátenie preplatku z RZD

Ahojte, potrebujem požiadať DÚ o vrátenie preplatku z RZD ale ešte za rok 2004. Toto tlačivo som našla len tu na porade ale len za rok 2005. Nikde inde pri formulároch som toto tlačivo nenašla. Neviem, či je to predpísané tlačivo alebo ho niekto "vyrobil" ale v origináli, čo som tu našla už bolo za rok 2005. Stačí rok prepísať, alebo bolo tlačivo za rok 2004 iné? Prípadne, ak ho niekto má, prosím, pošlite mi ho. Ďakujem.:p
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    lenka397
    Ahojte, potrebujem požiadať DÚ o vrátenie preplatku z RZD ale ešte za rok 2004. Toto tlačivo som našla len tu na porade ale len za rok 2005. Nikde inde pri formulároch som toto tlačivo nenašla. Neviem, či je to predpísané tlačivo alebo ho niekto "vyrobil" ale v origináli, čo som tu našla už bolo za rok 2005. Stačí rok prepísať, alebo bolo tlačivo za rok 2004 iné? Prípadne, ak ho niekto má, prosím, pošlite mi ho. Ďakujem.:p

    neviem či si skúšala tutok : www.drsr.sk - daňové tlačivá:p

    Jozefsp je offline (nepripojený) Jozefsp

    Spracujem mzdy, na voľnej nohe ...viac Jozefsp
    Ja som si takú žiadosť vymyslel sám. Ako podklad som zobral žiadosť o vrátenie bonusu vyplateného z prostriedkov zamestnávateľa. Vlani som s tým nemal žiaden problém na DÚ BA I. a tento rok to posielam takisto. Prikladám.

    alušik je offline (nepripojený) alušik

    alušik
    "Predpísané" tlačivo žiadne neexistuje. Ako bude vyzerať žiadosť - to záleží na Tebe... Hlavne, aby v obsahu bolo všetko, čo treba. To len porada je taká úžasná vec, že ľudia, ktorí sú ochotní, prilepia sem niečo, čo sami používajú... Veľakrát tým veľmi uľahčia prácu iným.

    lenka397 je offline (nepripojený) lenka397

    lenka397
    Veľmi Vám všetkým ďakujem. Tak to urobím podľa vzoru, ktorý som našla tu. Tlačivo na rok 2005 mám tak len zmením rok. pekný deň ešte.

    Ešte detail: Prikladá sa nejaká príloha aj k žiadosti o vrátenie daňového bonusu?

    Jozefsp je offline (nepripojený) Jozefsp

    Spracujem mzdy, na voľnej nohe ...viac Jozefsp
    O vrátenie sumy daňového bonusu vyplateného z prostriedkov zamestnávateľa žiadam každý mesiac,(lebo mám malé preddavky dane) a neprikladám nič. Po ročnom zúčtovaní daní, keď som doplácal daňový bonus, som priložil Ročné zúčtovanie dane príslušného zamestnanca.

    Tlačivo- Žiadosť o vrátenie preplatku z RZD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.