Zavrieť

Porady

Viete mi poradiť korektnú firmu na skartáciu citlivých dokumentov z BA ?

Dobrý deň, vedeli by ste nám poradiť neakú serióznu firmu v BA, ktorá skutočne skartuje dokumenty a má aj vlastný skartovací stroj? Máme totiž rozhodnutie od štátneho archívu a zistili sme, že firma ktorá nám to ,,skartovala´´ doteraz (z Ivánky pri Dunaji), tak to len šmarila do zberu a zlisovala do balíkov. Nemajú ani vlastný skartovač. No je toto normálne!! To aby ste si fakt všetko kontrolovali!!! Budem rád ak by sa vám podarilo zaslať mi kontak najlepšie na niekoho s kým máte osobnú skúsenosť a videli ste aj ako to reálne skartuje. Bojím sa aby neunikli osobné informácie, lebo sú za to vraj mastné pokuty.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ahoj Andrej. Ja to poznám. My máme vo firme také lesklé kovové kontajnery, ktoré sú zamknuté. Ja to iba objednám a oni nabehnú a vyriešia. Je to firma ekoway.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    prečo tie dokumenty nemožete skartovať "vo vlastnej réžii " ?

    potrebujete fakturu "do nakladov" ???
    Andrej petr lebo mame asi 2 tony zakaždým a už teraz travim kopec času v praci. A potrebujem aj protokol, keby niečo uniklo, tak nech ma nikto nerieši.
    Indeed tak to posuń niekomu, čo má KOTOL na tuhé palivo...
    Taká "skartácia" je 100% učinná ...
    Andrej petr HEj, ale kto z nich je taký, že sa môžem na nich spoľahnúť, že to zase niekde nevyhodia do smetia...

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    V zahraničí fungujú firmy, ktoré vo firme umiestnia uzamknutý kovový kontajner, niečo ako smetiak s vhadzovacím otvorom, ktorým, sa dokumentý dajú vhodiť, ale nie vybrať.
    Raz za ( ako často treba, týždeň ) príde nákladné auto, vyzdvihne a odvezie kontajner k nákladiaku, kontajner zacvakne k obrovskému šrotovníku, dokumenty zomelie a prázdny kontajner a záznam zo skartácie odovzdá klientovi.

    Áaaa, vidím to aj na SK:
    reisswolf.sk
    Andrej petr hmmm. to by najprv museli dvíhať. Skúsim tých od Janky.
    Peto M. Nechápem LUJZA, ten vyhladávač, ten wolf, alebo ten way sa reklamuje??? To tvoj koment je neako mimo. Radsej by si mohla poradit a nie nasilu nahanat prispevky. Aj mna to celkom zaujima a doteraz som nikdy nic nekomentoval len som si tu hladal radu k tomu alebo tamtomu. Kvoli pisalkom sa niekedy neviem dostat k tomu co hladam na porada. Raď a nespamuj...

    marek32 je offline (nepripojený) marek32

    marek32
    skúste osloviť túto firmu http://www.gwr.sk/skartacia.html : mobilná skartácia dokumentov ,zoskartuju dokumenty pred Vami, rychlo a lacno
    ahoj peťo, neviem či je to ešte aktuálne. Týchto odporúčam na základe vlastných skuseností: http://www.mobilna-skartacia.sk/
    Naposledy upravil Kristina_N : 25.03.14 at 09:36

    Viete mi poradiť korektnú firmu na skartáciu citlivých dokumentov z BA ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.