Zavrieť

Porady

Viete mi odporučiť praktický kurz JÚ a PÚ pre začiatočníkov, najlepšie v programe POHODA?

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu pri výbere kurzu JÚ a PÚ pre začiatočníkov. Najlepšie v programe POHODA, ktorý mám k dispozícií. Vopred ďakujem
Naposledy upravil yvett.za : 19.02.14 at 12:57
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Pokiaľ viem, tak firma Stormware, ktorá predáva Pohodu robí aj školenia k tomuto programu. Nikdy som nebola na ich školení, neviem posúdiť. Pohoda je tak jednoduchá a pohodová (teda aspoň pre mňa), že všetko som sa naučila nejako intuitívne. Bolo fakt veľmi málo prípadov, kedy som musela použiť príručku.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bea len asi yvett.za potrebuje aj kurz účtovníctva a to jej v Stormware nedajú....
    Dada Jaaaj, tak to obdivujem takých, čo sa po kurze účtovníctva dajú na vedenie účtovníctva :-))) . Ale tak treba pohľadať, robia sa rôzne kurzy a školenia.
    yvett.za našťastie nevediem účtovníctvo, som len účtovníčkina pomocníčka, ale chcela by som vedieť viac
      zbaliť

    Viete mi odporučiť praktický kurz JÚ a PÚ pre začiatočníkov, najlepšie v programe POHODA?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.