Zavrieť

Porady

kopirovanie usb / 8GB /

Potrebujem okopirovat cely usb disk 8gb pouzivam program win 32 stymto programom ho nacitam a ked chcem nacitany subor ulozit ma druhy usb disk 8gb tak mi pise ze malo miesto na disku pritom su obidva disky 8GB aj som skusal naformatovat NTFS a fat32 stale to iste neviete mi poradit ako sa to da ?
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Aký je to disk? Je to flash disk (USB kľúč)? Alebo klasický HDD a USB pripojením? Alebo SSD (to asi nie, 8 GB je málo).

    Tým Win32 myslíš Win32 Disk Imager?

    Problém bude podľa mňa v tom, že ten obraz disku, ktorý vytvoríš, je príliš veľký, aby bol kopírovaný v celku. Alebo bude problém v tom formáte. Alebo ako napísal sthruska v kapacite toho druhého disku.

    Skús ten obraz uložiť na nejaké väčšie úložisko. Ak to pôjde, problém bude treba hľadať v tom druhom disku.

    Alebo skús ten obraz rozdeliť na partície a tie potom skopírovať.

    A prečo to neskopíruješ priamo cez Prieskumníka Windows?

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Alebo je možné že druhý USB disk nie je naformátovaný na NTFS ale na FAT32. FAT32 nevie spracovať väčšíe súbory. Sformátuj ho na NTFS.

    kopirovanie usb / 8GB /

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.