Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    V podstate žiadne. KORADO sa vyrába v Česku http://www.korado.cz/ a KORAD vyrábajú u nás http://www.usskorad.sk/ (inak je to modifikácia českého KORADO - asi majú licenciu na výrobu - vyrába USS Steel)
    erikammm Ďakujem za info. Potrebovala som si to upresniť, lebo ani ja som žiadny extra rozdiel nevidela v týchto 2 typoch. Tak asi keď 1 typ nemá vnútornú ochranu proti korózii, tak nebude mať ani ten druhý typ.
    misoft Dnes sa už robia s vnútornou ochranou.... obaja výrobcovia.... ale aká je kvalita?

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Ja ti poradím,podľa čoho si vybrať radiátor.V kúpeľni som mala osadený 600x1200 a na zadnej stene bolo tisíce vodorovných otvorov,ktoré boli upchaté prachom.To sa nedalo nijako vyčistiť a preto som hľadala radiátor,ktorý nemá takúto konštrukciu.Výrobca sa nedal identifikovať a v obchodoch sú perfektne zabalené,takže to nevidíš.Nakoniec sa mi podarilo nájsť typ,ktorý má zadnú stenu vcelku a je to US Steel Košice.
    erikammm Vďaka. Tak to budú asi KORAD radiátory, tie sú "nazývané košické" radiátory, a USS dodáva plech na ich výrobu.
    Peggynka Nie,mám tu pred sebou štítok s EAN kódom,výrobca US Steel Košice.,takže ich aj vyrábajú.

    Zaujímajú ma rozdiely medzi panelovým radiátorom typu KORAD a KORADO, ktoré sú kvalitnejšie, ktorý typ má vnútornú ochranu proti korózii.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.