Zavrieť

Porady

Usporiadat
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Mas moj uplny suhlas , no len neviem ako ju ides vysadit, ked nevies, aku, kedy, kde a ako
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
Mas moj uplny suhlas , no len neviem ako ju ides vysadit, ked nevies, aku, kedy, kde a ako
Stéviu cukrovú
Teraz ...
Do zeme...
Ručne...

Povoľujem ....
1 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

A kam si ju dnes posadis? Na kolena?
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
No ale aby si nepovedal, ze si z Teba len srandu robime, tak mrkni tuto PESTOVANIE STEVIE CUKROVEJ,
PESTOVANIE STEVIE CUKROVEJ 2,
1 0
Katarína111 Katarína111

Katarína111 je offline (nepripojený) Katarína111

a kde si kúpil sadenicu stévie, alebo semiačko
0 0
Vilma194 Vilma194

Vilma194 je offline (nepripojený) Vilma194

SPRAVNE buchač presne tak, ani v jednej odpovedi si sa nepomylil mal by si zacat tipovat
0 0
Vilma194 Vilma194

Vilma194 je offline (nepripojený) Vilma194

Katarína111:
kupila som si semiačko tento tyzden(teda nejakych 12 ich tam bolo, skoro neviditelne), okolo 1,5eur stal sacok, uz som aj posadila, poliala, ale hlavne semiačka nezakryvat zeminou, nechat len na povrchu. uvidim ako sa mi podari, nemam s nou ziadne skusenosti.
stevia_cukrova.jpg  
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
http://www.koreninovazahrada.sk/prod...dka-trava-p-69
0 0
Vilma194 Vilma194

Vilma194 je offline (nepripojený) Vilma194

Dakujem , dost podrobne rozpisane, tak teraz uz len cakat
0 0
Marikaby Marikaby

Marikaby je offline (nepripojený) Marikaby

Radila som sa u odborníkov a vraj pestovanie zo semien je v našich podmienkach takmer nemožné.. Odporúčali mi kúpiť si dospelé rastliny. Poslúchla som a minulú jeseň mi opadali všetky listy a rastlina sa celá zošúverila. Teraz neviem,či oddychujú cez zimu (občas ich pre istotu trochu polejem),alebo či odišlí pá...... Uvidíme. Držím palce, nech semená vyklíčia.
0 0
Vilma194 Vilma194

Vilma194 je offline (nepripojený) Vilma194

Marikaby
Radila som sa u odborníkov a vraj pestovanie zo semien je v našich podmienkach takmer nemožné.. Odporúčali mi kúpiť si dospelé rastliny. Poslúchla som a minulú jeseň mi opadali všetky listy a rastlina sa celá zošúverila. Teraz neviem,či oddychujú cez zimu (občas ich pre istotu trochu polejem),alebo či odišlí pá...... Uvidíme. Držím palce, nech semená vyklíčia.
uff, tak teraz si ma vystrasila , no nic uvidime, zostava len cakat. viem len to ze znama ju pestuje uz roky, a vraj tiez zacinala od semienka. ma toho v zahrade vela, potom ju vysusi a pouziva na umele sladenie.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
http://steviacukrova.sk/stevia_sladi...via_pestovanie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Vilma194

uff, tak teraz si ma vystrasila , no nic uvidime, zostava len cakat. viem len to ze znama ju pestuje uz roky, a vraj tiez zacinala od semienka. ma toho v zahrade vela, potom ju vysusi a pouziva na umele sladenie.
Veď to je hlavný význam použitia tejto rastliny .
Ak si ešte nemala to potešenie vyskúšať - ochutnať , tak skús aspoň tie kvapky ...
Ja som si onehdá dal pár kvapiek do kávy , že vyskúšam ... dal si dúšok ... následne káva išla do výlevky ...
Proste mi tá špecifická chuť nesadla .
0 0
patricia27 patricia27

patricia27 je offline (nepripojený) patricia27

my sme kúpili rastlinku asi v Tescu a presadili sme ju do normálneho črepníka. teraz naša malá 2r. chodí na lístky ako na cukríky:-)
0 0
Vilma194 Vilma194

Vilma194 je offline (nepripojený) Vilma194

patricia27
my sme kúpili rastlinku asi v Tescu a presadili sme ju do normálneho črepníka. teraz naša malá 2r. chodí na lístky ako na cukríky:-)
a v tescu ju mali? vacsinou vsade vidiet bazalku a ine , so steviou som sa v tychto obch. retazcoch este nestretla. ale fajn vediet , kebyze nahodou nevyslo.
0 0
Vilma194 Vilma194

Vilma194 je offline (nepripojený) Vilma194

Vdaka lujza.j za tip, o tejto stranke aj moznosti uz viem priblizne 3mesiace, ale chcela som sa tomu vyhnut, je pravda ze som uz objednala nejake veci a cakam kedy mi dojdu, ale stevii som sa vyhla, ze to skusim vypestovat doma zo semiacka, tak uvidime
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som minulý rok dostala "odždibok" išiel do zakoreňovača a do kochla....ujala sa pekne
0 0
patricia27 patricia27

patricia27 je offline (nepripojený) patricia27

Vilma194
patricia27
my sme kúpili rastlinku asi v Tescu a presadili sme ju do normálneho črepníka. teraz naša malá 2r. chodí na lístky ako na cukríky:-)
a v tescu ju mali? vacsinou vsade vidiet bazalku a ine , so steviou som sa v tychto obch. retazcoch este nestretla. ale fajn vediet , kebyze nahodou nevyslo.
nemávajú ju skoro vôbec, ale vtedy ju objavil manžel... odvtedy som ju nezahliadla
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať