Zavrieť

Porady

Dnes je Lenka!

Dúfam, že som prvá, nakoľko je už po polnoci, čo zablahoželá Lenkám na Porade!

Želám im veľmi veľa krásnych a slnečných dní v živote, veeeeeeeeeľa zdravia,veeeeeeeeeľa lásky a krásny život!
Tej Lenke, ktorá mi v začiatkoch veľmi pomohla, a je aj teraz mojou bútľavou vŕbou, keď plačem nad ..., no povedzme životom, želám, aby nikdy nemusela plakať pre bolesť, žiaľ alebo smútok! Želám jej, aby ju obišla každá zlá chvíľa a nech stretáva len pozitívne naladených ľudí!
Lenočka, želám ti ešte viac lásky, ako máš, želám ti krásne a zdravé deti a večný optimizmus a chuť pomáhať ľuďom.
Želám ti krásny meninový deň!
.....ale mne sa skutočne nedarí tu prilepiť obrázok! Lenka vydrž, ráno poprosím Mareka!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Lenka, ešte musíš vydržať s obrázkom, Marek išiel tancovať. Ale poobede mi sľúbil!

    vierkat je offline (nepripojený) vierkat

    vierkat
    lenka,
    prajem Ti všetko len to najlepšie v osobnom aj pracovnom živote, hlavne veľa zdravia, lásky a peňazí... :-)

    marek548 je offline (nepripojený) marek548

    ešte neviem marek548
    Teta Lenka, blahoželám aj ja! A obrázok priložím aj za Starkú. Pekné meniny Vám želám!
    Naposledy upravil marek548 : 04.06.05 at 12:46
    6002d.jpg  

    luba3 je offline (nepripojený) luba3

    Mám 3 synov-18,14,13.Starám sa o rodičov.Mám lic.DSS Credit Suisse. ...viac luba3
    Všetkým milým Lenkám!
    Nech je Váš život bohatý na dobrých ľudí,nezabudnuteľné zážitky a veci,ktoré Vám robia radosť.

    Všetko najlepšie k meninám praje luba3

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Ešte raz Vám všetkým ďakujem, Marekovi za trpezlivosť pri obrázkoch, ďakujem aj za všetky Lenky, že ste si na nás spomenuli.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    A pretože som včera na porade nebola, tak dnes ešte dodatočne prajem Lenke a aj ostaným Lenkám na porade všetko naj,naj,naj.....
    Lenka nech všetko je v Tvojom živote tak , ako si ty predstavuješ.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.