Zavrieť

Porady

Čomu by ste sa venovali v praktickej časti bakalárskej práce "právne postavenie konateľa"?

Dobrý deň, bola mi priradená bakalárska práca s názvom právne postavenie konateľa. Hľadám inšpiráciu na praktickú časť. Neviem čomu by som sa mal venovať.Učiteľ mi poradil analýzu zmien uskutočnených od 1.1.2013. Neviem, či bolo odvtedy dosť zmien. Potrebujem poradiť, čomu by ste sa venovali Vy? Alebo aké zmeny nastali od 1.1.2013?
Naposledy upravil MarosBe : 26.02.14 at 08:36
taiko no ako si sa Ty dostal az k tomu ze mas vypracovat bakalarsku pracu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    no ja by som sa venoval najlepsie pravnemu postaveniu konatela.
    Jeho pravam, povinnostiam, vzhladom k obchodnemu pravu, k trestnemu pravu, k zakonniku prace, k obcianskemu pravu. Nuz a tak by som to nejak z tychto aspektov porozoberal.
    Dalej by som sa venoval nielen teoretickej casti, ale aj tomu ako to v skutocnosti chodi, ake uskalia musia konatel prekonavat, mozno aj tomu, ako sa co da obist a tak.

    Čomu by ste sa venovali v praktickej časti bakalárskej práce "právne postavenie konateľa"?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.