Zavrieť

Porady

ONESKORENÉ BLOČKY a faktúra

Konateľ firmy mi 27.2.2014 odovzdal bločky ( asi 10 ks ) a 2 DFA faktúry , ktoré mali byť zahrnuté do januára , teda aj do KV a DP DPH. Ako teraz postupovať ďalej?

poz.
ako dopísať poznámku v KV DPH v Oberone, že DF je z januára a bude zahrnutá do februára?
Naposledy upravil martuľa : 23.03.14 at 12:44 Dôvod: poznámka do KV DPH - oneron
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Môžu byť zahrnuté kedykoľvek do konca roka.
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    KloferHladny .. ale v KV nezabudnite u DF uviesť dátum dodania január ...
    matus7 aj bločky z pokladne napr. z januára môžu byť zahrnuté kedykoľvek, ja som si myslela že len DF, mýlila som sa
    martuľa a bloček z januára do pokladne zapíšem ako? s januárovým dátumom? šak mi to hodí naspäť do januára.....
    martuľa a bločky s januárovým dátumom zapíšem do februára ako? S januárovým dátumom, veď mi to potom hodí všetko do januára a ne bude mi sedieť DPH...
    IvetaH buď to upravím v knihe DPH, alebo v účtovníctve
    KloferHladny Konateľ "hodil bločky" 27.02., teda si ich z pokladne vyplatil 27.02. , úbytok peňazí účtujete 27.02.2014-KV, DPH=27.02.2014, žiadny zákon nie je porušený ... a neriešte somariny ...
    martuľa ďakujem za odpoveď, no a pre niekoho sú to somariny, pre niekoho cenná informácia....
    martuľa a to urobim ako v Oberone? Mňa to tam nepustí, nevidím tam kolonku na opravu... vie niekto poradiť?
    cacka Bločky budeš účtovať s februárovým dátum ako ostatné bločky, tam sa dátum dodania neuvádza...iba pri FA.
    martuľa viem,ale ide mi o faktúru, ktorá je tiež z januára ... čo s ňou v KV DPH ako tam zapíšem poznámku v oberone?
    KloferHladny Pozrite otázku "zadávate po zavedení KV v evidencii došlých faktúr 5 dátumov ...?"
      zbaliť

    ONESKORENÉ BLOČKY a faktúra

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.