Zavrieť

Porady

ZP - Prihláška / Odhláška

Dobrý deň, prosím Vás ako mám postupovať u dohodára, ktrorý pracoval 21.02.2014 (piatok) a 24.02.2014 (pondelok) len 2 dni, sobotu (22.02.) a nedeľu (23.02.) nepracoval.
Do ZP pošlem prihlášku a aj odhlášku na 21.02.2014 a takisto aj na 24.02.2014 prihláška/odhláška.
Alebo môžem prihlásiť s dátumom 21.02.2014 a odhlásiť 24.02.2014?
Ako to budú brať 2 alebo 4 dni?
Prajem pekný deň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Difi Ďakujem

    Dzejdza je offline (nepripojený) Dzejdza

    Dzejdza
    Treba ho prihlásiť s dátumom 21.2. a odhlásiť 24.2.
    Myslím že budú brať 4 dni, ale nie som si úplne istá..

    ludika je offline (nepripojený) ludika

    ludika
    ja prihlasujem do piatku a potom zase od pondelka aj ked cez vikend dohodar nepracuje. vzdy na vikend prerusujem

    Jana103 je offline (nepripojený) Jana103

    účtovníčka a mzdárka a niekedy mám pocit, že aj dievča pre všetko :) ...viac Jana103
    zdá sa mi, že v metodickom usmernení je to vysvetlené tak, že ak pracuje 5 dní v týždni, tak sa na víkend neodhlasuje, pretože sa to berie ako dni odpočinku....ale ak pracuje iba niektoré dni, tak sa na víkend odhlasuje, takže ja by som volila prvú možnosť: prihlásiť/odhlásiť 21.2.2014 a prihlásiť odhlásiť 24.2.2014
    Difi Ďakujem, za info, prvá možnosť je prácnejšia, ale má logiku, budem z toho vychádzať, ešte nemala som taký prípad, ale zdá sa mi, že už som čítala čo ste uviedli v príspevku. Ďakujem ešte raz, s pozdravom.
    Jana103 nz

    ZP - Prihláška / Odhláška

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.