Zavrieť

Porady

Ako prepíšem dll súbor vo Windows 7?

Zdravim,

potrebujem prepisat d3d11.dll subor za ten ktory mam ako druhy v PC avšak systém mi to nechce povoliť. Prezeral som internet všade omáčky a nič čo by mi fungovalo. Vypíše mi, že potrebuje oprávnenie administrátora a k tomu sa neviem dostať.

Vopred ďakujem
Chobot Prečo si prihlásený ako užívateľ a nie ako administrátor? TO je firemný PC?
Súbory DLL sú knižnice potrebné pre fungovanie systému. Ak je ten súbor používaný niektorou aplikáciou, tak je blokovaný proti prepisu, môže ho prepísať len systém.

Prečo chceš prepísať ten súbor? Si si vedomý toho, čo robíš?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    1. Nahradzovat kniznicu nejakou kopiou nie je dobry napad..
    2. Ak nie si administrator, alebo ak sa ako administrator nemozes prihlasit, tak zabudni na prepisovanie kniznic Windows-u.
    3. "Omacky" ( napr tato http://pcsupport.about.com/od/findby...sing-error.htm) na nete tykajuce sa tejto kniznice, davaju jasne navody, ako problem s touto kniznicou vyriesit. Ak to podla nich nevies urobit, tak sa radsej o nic nepokusaj a pekne bud dalej spokojnym uzivatelom.

    Ako prepíšem dll súbor vo Windows 7?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.