Zavrieť

Porady

Aké hodinky kúpiť?

Potrebovala by som poradiť. Chcela by som kúpiť kamarátke k sviatku hodinky alebo náramok, ale neviem vybrať. Viem, že sa jej páčia doplnky z tejto stránky: ... takže tam aj vyberám. Majú tam veľmi veľa krásnych kúskov a ja už neviem čo vybrať. poraďte prosím! čo by sa páčilo vám? Kamarátka má 26r. a oblieka sa elegantne.
Naposledy upravil Chobot : 05.03.14 at 11:45
3 komentárov     zbaliť
Chobot Ostránená reklama.
Štuplina môžete mi prosím vysvetliť, prečo bola odstránená adresa stránky? ďakujem
Chobot Hej, z pohľadu moderátora stránky sa to javí ako reklama. Dnes sem prídeš, zadáš otázku a rovno s odkazom na nejakú stránku predajcu bižutérie. A chceš, aby si ju poraďáci prelistovali a prezreli tovar, čo sa tam ponúka.

Uzanl by som to ešte, keby si dala odkaz na konkrétne 2 hodinky, že ktoré z nihc by sme doporučili. Ale nie na celú stránku, že "z toho mi niečo vyberte".

Nepoznáme ťa, si tu prvý deň, tak ako mám vedieť, či neide len o reklamu?

A otázku si zadala na verejnú diskusiu, tak musíš rátať s rôznymi reakciami, aj keď ti budú proti srsti. Prečo by sa každému mal páčiť dizajn, ktorý sa páči tebe?

A čo keď je to tvoja stránka a hľadáš si klientov?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    čo by sa páčilo mne sa nemusí páčiť kamarátke.Chceš jej kúpiť tie plastové? Alebo obetuješ 500-1000eur?
    Alebo len robíš reklamu?
    Naposledy upravil kopretinka : 05.03.14 at 11:31
    Štuplina nekúpim ani plastové a ani nerobím reklamu, len som hodila otázku do davu a dúfala, že sa tu nájdu normálni ľudia a poradia čo by sa mohlo páčiť, ale tak asi na každom fóre sa nájdu ľudia, čo nemajú čo robiť, tak pridávajú zbytočné komentáre...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Na rovinu ???

    Ak tieto hodinky sú krásne kúsky , tak potom sorry ....
    Keď je aj taká elegantná ... pane bože pomáhajže .....

    Reklamu neriešim ... každý normálny jedinec , pozrie a pobehne na wécko ...
    Štuplina buchač, ty tiež nemáš čo robiť, keď sem píšeš toto?
    normálna otázka a tvoja úplne zbytočná odpoveď. ak nechceš poradiť, tak ignoruj...
    Ale ako vidím aj ty aj kopretinka ste častými prispievateľmi na tejto stránke. Ak to tak potrebujete, tak len pokračujte ďalej a žite si svoj virtuálny život. ja si idem žiť ten svoj skutočný
    buchač Sia pusa .......a pozdravuj elegante elegantnú kámošku s elegantnými hodinkami , ktorá sa elegantne oblieka ...

    Teraz poriešim tú Tvoju stránku .
    Si myslíš , že jeden nepozná reklamu na určitú stránku ???
    Ešte veľa mliečka musíš vypiť , aby si dospela... lebo predpokladám , že ste rovesníčky ( viď vek elegantnej kámošky ) ....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    arizona elegancia "a la" Mojsejovci :-D
    Tweety Záleží od vkusu, či nevkusu?
    lujza.j mne sa páčia pri tejto značne by som "to" zvládla....ružové zlato, diamanty...len som smutná z tej ceny46,900.00 €
      zbaliť

    Aké hodinky kúpiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.