Zavrieť

Porady

Poznámky k účtovnej závierke 2013

samouk, účtovníčka
Dobrý deň prajem, mala by som jednu otázku na tie poznámky, prvýkrát podávam DP PO, firma fungovala v 2013 krátko neje toho veľa nejako, ale tak musí sa poslať všetko poznámky je potrebné odosielať vždy v počte strán, okolo 24-25, alebo ak program vyhodí napr 4, pretože toho fakt firma veľa nemá..môže byť? ďakujem za odpovede
A stretli ste sa prosím Vás s tým žeby Vás daňový úrad upozornil na nesprávnosť údajov v poznámkach, či to až tak veľmi kontrolujú? Resp, dávajú aj pokuty? Vďaka
Usporiadat
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

robila som firmu, čo toho fakt veľa nemá - poznámky mám na 18 strán. Položky v poznámkach musia byť predsa uvedené všetky a ak sa Ťa niečo netýka, tak tam musí byť napísané, že ÚJ nemá náplň pre túto položku.
Poznámka - to aký soft Ti spravil poznámky na 4 strany?
0 0
Carsgirl Carsgirl

Carsgirl je offline (nepripojený) Carsgirl

samouk, účtovníčka
ak si odskrtnes v programe pri tlaci "Tlacit polozky bez obsahovej naplne" myslim ze je to jasne inac mi vyslo 11str. aale program je dobry, len ja sa este len ucim Nevies ako ocenit casove rozlisenie prosim? a ten program "OMEGA od KROSU"
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Aj mne vyšlo 11 strán z Omegy (aj s úvodnou)
0 0
Carsgirl Carsgirl

Carsgirl je offline (nepripojený) Carsgirl

samouk, účtovníčka
Beata
Aj mne vyšlo 11 strán z Omegy (aj s úvodnou)
nakoniec som to vsetko prepisala na tlacivo zo stranky financnej spravy, lebo som si nebola ista ci mozem to z omegy..
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať