Zavrieť

Porady

Ako odosielate elektronicky Daň.priznanie FO typ B?

ja mam na vyber najnovsie DP za rok 2012, 2011, 2010 - vyberate 2012? alebo tu mam nieco zle stiahnute?
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    cez drsr.sk alebo e-dane java
    prečítaj si napr. tu http://www.porada.sk/t237942-p2-prec...ok-2013-a.html
    dnes som podávala cez drsr.sk, nemala som žiadny problém, všetko fungovalo ako má..
    Naposledy upravil Žabinka : 06.03.14 at 15:44

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak podávaš DP za minulý rok, tak tieto Ti veľmi nepomôžu, musíš použiť platné pre rok 2013.

    ajka100 je offline (nepripojený) ajka100

    ajka100
    Ja som podávala cez e-Dane/Java aj cez finančnú správu.
    Cez e-Dane/Java mi nechce podať, ak tam pridám nejaké prílohy-scany v pdf, ale cez finančnú správu to ide v pohode aj s prílohami.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    tibor1000 Dakujem vám všetkým cez finančnú správu mi to už ide-ale nejde to mi to vytlacit tak ako cez e-dane, ked mi to ulozi do suborku,prazdne tlaciva mi ukaze,vobec nie vyplnene-viete prosim ako na to?
    Žabinka ja to robím tak, že uložený zip súbor stiahnem zo správcu súborov na plochu, dvojklikom otvorím, a vyberiem z neho všetky ikony na plochu.. otvorím ten súbor, ktorý je označený ako FDF, ten sa vyplní údajmi a vytlačím..
    našla som aj na porade http://www.porada.sk/t237424-neide-m...ako-na-to.html
    avalik ved ti to tam vyskoci okno s pokynom co mas robit, ked zadas talac: Pre vytlačenie si rozbalte obsah ZIP súboru na lokálny disk a otvorte si FDF súbor/súbory cez PDF prehliadač (napr. Acrobat Reader). Priložené PDF súbory sa naplnia údajmi a môžete si ich uložiť alebo vytlačiť. V prípade opakujúcich sa strán môže byť FDF súborov viac. ... ked rozbalujes musis dat "extrahovat vsetky subory"
    tibor1000 nejde mi to praveze FDF ani extrahovat som nenasiel nikde
    avalik ten subor zip, ktory ti ulozi musis rozbalit = extrahovat - daj si do googla ako sa to robi - a potom v rozbalenom adresari otvor subor fdf - potvrd vsetko co pri otvoreni bude pozadovat
      zbaliť
    magdalenaa Prosím, ako zasielate prílohu k DP B, ako napr. potvrdenie o príjme zo záv.činnosti, kópie rodných listov. Mám to naskenované v PDF, ale neviem, ako to poslať. Cez všeobecné podanie?

    Ako odosielate elektronicky Daň.priznanie FO typ B?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.