Zavrieť

Porady

Má niekto systém ako usporiadať FA na firme?

Vedel by mi niekto poradiť ako usporiadať FA na firme? Máme to len v šanónoch a je to strašne neprehľadné. Má niekto nejaký systém? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Prečo je to neprehľadné? Veď stačí len zotriediť do šanónov podľa druhu faktúr a prehľad je hotový.
    cacka Presne tak. Zaraď ich podľa čísla a ak ich je veľa, tak ja si za každý mesiac dávam ešte farebný rozdeľovač a navrch si vytlačím výstup (zoznam) faktúr za daný mesiac.
    mony209 ďakujem za rady.....už som usmernila kolegyňu

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    Problém nie je mať prehľadne uložené faktúry dľa nejakého kľúča, ale mať možnosť nájsť ktorúkoľvek faktúru. Takže najjednoduchšie je ukladať ich v tom poradí ako došli/boli vystavené. Potom vyhľadávanie je možné cez soft podľa kritérií na hľadanie čo potrebujem a soft mi povie ktorý šanón mám vziať a kde presne to je.
    Lenže ak nenapíšeš ako to robíš, aký máš soft a v čom je problém neprehľadnosti tak je ťažko radiť.
    mony209 problém som mala v tom hlavne, že kolegyňa ich bezhlavo ukladala do šanonov, a keď som potrebovala niečo nájsť tak mi to trvalo niekoľko hodín..... Vedie aj knihu, ale v tom sa ani sama nevyzná ďakujem spojím nejako všetky rady dokopy.....

    balunka je offline (nepripojený) balunka

    balunka
    ak máš ty sama prehľad v organizovanom neporiadku a nájdeš si hneď ,to čo potrebuješ,tak kde je problém ?

    Má niekto systém ako usporiadať FA na firme?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.