Zavrieť

Porady

HOTOVO!!! :)))

Tak dlho som sa tešila na chvíľu, keď budem môcť napísať - HOTOVO! Práve som dokončila posledné DP - to je úľava
Usporiadat
Soňurka Soňurka

Soňurka je offline (nepripojený) Soňurka

začiatočník v účtovníctve, amatér, nadšenec PORADY ...viac
Gratulujem Ti !
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

To ti verím! A blahoželám! Nechcem ti kaziť radosť, ale aj vytlačené, polepené? Lebo ja som dopísala a chcela dokončiť fascikel a miesto tuho šuťákujem a receptujem
aj toho, aj tuho
Naposledy upravil kukučka : 29.03.06 at 22:16 Dôvod: preklep
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

kukučka
To ti verím! A blahoželám! Nechcem ti kaziť radosť, ale aj vytlačené, polepené? Lebo ja som dopísala a chcela dokončiť fascikel a miesto tuho šuťákujem a receptujem
tuho, či toho?

Ale hotovo, pricvakané, predierkované, založené do análov. Mimochodom, viete, že založiť do análov neznamená vždy strčiť do ri...?
0 0
džana džana

džana je offline (nepripojený) džana

ale vám je hej ja mám ešte 12 ks pred sebou! A celý apríl budem tlačiť, cvakať, lepiť.......................
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

A ďakujem za gratulácie, kytice pošlite poštou
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

eccore
ale vám je hej ja mám ešte 12 ks pred sebou! A celý apríl budem tlačiť, cvakať, lepiť.......................
tak to si trúfaš dokončiť do piatku! Paráda. Ja by som už padla dole hubou (pardon za výraz).Tento mesiac som urobila 27 priznaní a nespočetné množstvo áčok. Z tých 27 - 5 PO. No a viac ako polovica boli známi igelitkári, čo som musela robiť komplet účto, kontroly, a všetky tie veci okolo. No denne som končila medzi 2-3 nadránom. Ráno o 6,30 budíček, sadať na bicykel a poďho s dieťaťom do škôlky. Dofrčať domov a začať krasojazdu za PC. O 15,00 som opäť frčala do škôlky, atď atď
Mám pokrk celého účta, až do pondelka ma nikto pri papieroch neprichytí. Píšem pri papieroch, lebo pri PC budem určite - na porade...
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Gratulujem aj ja k tomu výkonu... @-.--´-
Ja končím 31.03. a dúfam, že stíham poštu...
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Beata
Ja končím 31.03. a dúfam, že stíham poštu...
Ano, to poznám - vlani to istila bratislavská hlavná pošta... U nás je len do 18.00 - tak sme frčali do Blavy, a stihli sme...
Preto som tohto roku sa chcela vyvarovať takýchto vecí. No to je slovosled!
0 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Bea, niektoré bratislavské pošty majú otvorené dlho do noci, takže keď ti zabuchnú dvere pred nosom u Vás, naštartuj tátoša a cvalom do BA.
0 0
džana džana

džana je offline (nepripojený) džana

No snáď to zvládnem, som už grogy, lebo už pár nocí tiež líham tak cca o 4 nadránom. Bude to ešte fuška do piatku večera a potom budem týžden spať ! Uf mám toho plné zuby, každý rok si vravím, že takto nie, a stále sa nekám ukecať !
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Marianna01
Tak dlho som sa tešila na chvíľu, keď budem môcť napísať - HOTOVO! Práve som dokončila posledné DP - to je úľava
........................
Marianna1 ................. moja maličkosť

Ale aj tak gratulujem
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ružena
Bea, niektoré bratislavské pošty majú otvorené dlho do noci, takže keď ti zabuchnú dvere pred nosom u Vás, naštartuj tátoša a cvalom do BA.
Joj ako dobre... ak nestíham, tak nie že by som naštartovala tátoša, ale mailom pošlem Tebe, aj na benzín Ti pošlem (aj 6,20 / km) a bude vybavené

btw už sa teším na tie Tvoje "lavicové" tanečky
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

A čo tak podanie elektronickou cestou? Už by to mohlo byť samozrejmosťou v čase búrlivého rozvoja internetu aj na Slovensku
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Ešte vytlačím dve daňové FO a tiež mám HOTOVO! Tak sa teším, už mám tiež toho plné zuby aj trochu . Prajem krááásny deň..... a ozaj... konečne som už spala v noci ako normálny človek....a neviem sa nejako dospať....
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Aj ja hlásim hotovo, síce šlo len o moje DP a DP mojich dvoch stavebnosporiacich detí, ale i tak to dalo zabrať.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Jozef Mihál
Aj ja hlásim hotovo, síce šlo len o moje DP a DP mojich dvoch stavebnosporiacich detí, ale i tak to dalo zabrať.
A čo konateľka Jozef? Tá nepodávala?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Konateľka neplatila žiadne zrážkové dane (deti do 1 roka neplatia nič, viď § 70 ZDP), takže načo DP.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Jozef Mihál
Aj ja hlásim hotovo, síce šlo len o moje DP a DP mojich dvoch stavebnosporiacich detí, ale i tak to dalo zabrať.
Jozef takže Ty si nás pripravil o kšeft?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Trhová ekonomika Janka, Tvoja ponuka bola príliš drahá.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Omyl ... daňová povinnosť Tvojich detí príliš nízka.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať