Zavrieť

Porady

Cysta na slezine

Ahoj!
Chcem sa spýtať, či môžem vykonávať náročné športy ako je napr. beh na dlhé trate, cvičenie s náradím, skoky a pod. Našli mi cystu o veľkosti 4,7 cm na slezine (nevedia akého pôvodu je).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    frosteye Obvodný lekár my výslovne zakázal, no chirurg hovorí pravý opak a teraz neviem, ktorému z nich mám veriť.
    Tweety možno by to chcelo ešte jeden názor odborníka
    Viem pomôcť
    Niektore cysty sa "vraj" vstrebu same,na ine pomozu aj doplnky vyzivy,lebo lekari vacsinou cakaju, kym sa bud stratia alebo narastu....medzitym to neriesia.Ja si myslim, ze pokial Ty nic nepocitujes pri sportovani,tak je to v poriadku. Moja dcera je sportovec, nevadilo jej to pri sportoch.Moze to byt ale individualne,ak by si chcela este konzultovat s odbornikom-ako Ti tu radia-mozem Ti dat kontakt.

    maped je offline (nepripojený) maped

    maped
    cysta na slezine môže spôsobiť aj anemiu (nedostatok červených krviniek), preto by si mal rešpektovať svoje zdravie a menej sa zaťažovať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.