Zavrieť

Porady

cysta na vaječníku

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Ahojte všetci zlatí poraďáci. Neviete náhodou, čo je dobré na cystu na vaječníku?
Usporiadat
kačenka kačenka

kačenka je offline (nepripojený) kačenka

tieto cysty sa zvyknú zmrazovať, čo robili asi pred 7 rokmi aj mne. Nie je to nič strašné, ale je to hlavne nepríjemné. Tú chvíľu bolesti prežiješ. Ktorá žena prežila pôrod tak prežije aj toto.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Mackovka Mackovka

Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

Názor môjho lekára bol, že treba využívať dávku hormonálnych liekov, a ak nepomôže treba ísť na operáciu. Hormonálne lieky som neznášala. Skúsila som alternatívnu medicínu - kvapky od p. Dedíka a prípravok dr. Jonáša na očistu organizmu. Cysta zmizla.
0 0
domacnost domacnost

domacnost je offline (nepripojený) domacnost

kačenka Pozri príspevok
tieto cysty sa zvyknú zmrazovať, čo robili asi pred 7 rokmi aj mne. Nie je to nič strašné, ale je to hlavne nepríjemné. Tú chvíľu bolesti prežiješ. Ktorá žena prežila pôrod tak prežije aj toto.
Prvý krát počujem o zmrazovaní cysty, ako sa to robí? Je to operačný zákrok a kde sa vykonáva? Na aké cysty to pomáha či na všetky alebo len na tie vodové?
0 0
domacnost domacnost

domacnost je offline (nepripojený) domacnost

Mackovka Pozri príspevok
Skúsila som alternatívnu medicínu - kvapky od p. Dedíka a prípravok dr. Jonáša na očistu organizmu. Cysta zmizla.
Môžeš mi prosím ťa popísať alebo dať info, kde tieto kvapky alebo prípravok od dr.Jonáša zoženiem ? Koľko stoja? O akú cysta sa jednalo?
0 0
JANKA115 JANKA115

JANKA115 je offline (nepripojený) JANKA115

Na cystu je dobré piť alchemilkový čaj myslím, že 3xdenne 0,5l (fakt pomáha)ak sa cysta nestratí odstránia Ti ju laparoskopicky. Každopádne treba cystu sledovat.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Ten čaj som pila a objavila sa mi. Ale akosi som pociťavala búchanie srdiečka, keď som ho užívala, tak som prestala.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
kalkulka Pozri príspevok
Ten čaj som pila a objavila sa mi. Ale akosi som pociťavala búchanie srdiečka, keď som ho užívala, tak som prestala.
Kalkulka nečakaj, najdôležitejšie je vyjadrenie lekára, ale ešte dôležitejšia si ty! Žiadne babské lieky, čajíky neuškodia, ale rozhodne poslúchni lekára. Daj si to ako prvú povinnosť nasledujúceho dňa, ktorú treba vyriešiť. Kým ešte más tento orgán, tak si ho lieč.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
ondrejvla Pozri príspevok
Kalkulka nečakaj, najdôležitejšie je vyjadrenie lekára, ale ešte dôležitejšia si ty! Žiadne babské lieky, čajíky neuškodia, ale rozhodne poslúchni lekára. Daj si to ako prvú povinnosť nasledujúceho dňa, ktorú treba vyriešiť. Kým ešte más tento orgán, tak si ho lieč.
Vlasti, veď ja sa liečim. Do lekára chodím pravidelne. Trápi ma iba, že sa mi tá cysta objavila znova a na tom istom vaječníku, tak si chcem pomôcť aj ináč. Beriem lieky. A ešte mi nie je jasné načo mi napísal doktor Yellon? Načo je vlastne dobrý, keď mám cystu - hormonálne aktívnu? Neviete náhodou niekto?
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Yellon gel - Liek sa používa na liečenie miestnych opuchov v dôsledku zápalových a úrazových poškodení, poranení mäkkých častí spojených s podvrtnutím, pomliaždením a krvnými výronmi, pri bolestiach stavcov.
Ďalej je vhodný na prevenciu a liečbu pooperačných opuchov pri zápaloch šliach, žilovej nedostatočnosti, kŕčových žilách, zápaloch žíl.
Liek je vhodný pre dospelých, mladistvých a deti. YELLON gél môžu používať tehotné a dojčiace ženy.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
To nie je gél na potieranie, ale tablety na užívanie. Žeby mali rovnaký účinok?
0 0
Mackovka Mackovka

Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

domacnost Pozri príspevok
Môžeš mi prosím ťa popísať alebo dať info, kde tieto kvapky alebo prípravok od dr.Jonáša zoženiem ? Koľko stoja? O akú cysta sa jednalo?
Je to dávnejšie, odporučila mi to terapeutka, o ktorej bol článok v Zdraví (z Bratislavy, na základe nejakého testu na prístroji). Ale kvapky dr. Jonáša som podľa jej odporúčania kúpila v lekárni (chvíľu to trvalo, lebo nie každá lekáreň ich drží). Nepamätám sa už aký mali názov a koľko stáli. Možno nájdeš aj na internete niečo o týchto prípravkoch. Aký druh cysty to bol neviem, mala som ju prvý raz, odvtedy mám pokoj. Pre iné prípravky som sa rozhodla len preto, že odporúčania klasickej medicíny som neznášala. Držím Ti palce.
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
kalkulka Pozri príspevok
Vlasti, veď ja sa liečim. Do lekára chodím pravidelne. Trápi ma iba, že sa mi tá cysta objavila znova a na tom istom vaječníku, tak si chcem pomôcť aj ináč. Beriem lieky. A ešte mi nie je jasné načo mi napísal doktor Yellon? Načo je vlastne dobrý, keď mám cystu - hormonálne aktívnu? Neviete náhodou niekto?
Ahoj, neviem o akú cystu ide, ale ak ide o vodovú, tenkostennú, folikulárnu, tak navštív CAR, kde vykonávajú punkciu cýst, ale nie laparoskopicky, pri plnom vedomí. Trvá to 10 min. a máš po nej. Obal z cysty sa ti potom vstrebe, ako keby ti sama praskla.
0 0
hemaja hemaja

hemaja je offline (nepripojený) hemaja

Kalkulka, držím Ti prsty, aby sa to vstrebalo samo. Napíšem Ti však moju skúsenosť. Od zistenia, že mám 1 cm-ovú cistu na vaječníku, ma lekárka ubezpečovala, že takéto malé sa zvyknú samé vstrebať alebo vyschnú, a keďže som jej dôverovala, tak som čakala. Nechcela ma ani sledovať. Keď som po roku prišla na preventívnu prehliadku, tak moja cista už mala 7 cm a do týždňa som išla pod nože. A nahoršie na tom je, že už ma nechceli operovať laparoskopicky, pre jej veľkosť a navyše pri operácii zistili, že mi už musia vybrať aj celý vaječník. Ako človek, ktorý sa nerozumie medicíne, som lekárke plne dôverovala, ale asi som nemala. Po operácii som radšej hneď zmenila gynekológa. Držím Ti prsty a nedaj sa odbiť. Maja
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
renča1 Pozri príspevok
Ahoj, neviem o akú cystu ide, ale ak ide o vodovú, tenkostennú, folikulárnu, tak navštív CAR, kde vykonávajú punkciu cýst, ale nie laparoskopicky, pri plnom vedomí. Trvá to 10 min. a máš po nej. Obal z cysty sa ti potom vstrebe, ako keby ti sama praskla.
Renča a čo je to CAR? Centrum asistovanej reprodukcie?
Už som raz mala takúto cystu - je to hormonálne aktívna cysta, tá mi po liekoch vtedy zmizla, uvidím, čo bude teraz. Teraz mám totiž inú liečbu.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
hemaja Pozri príspevok
Kalkulka, držím Ti prsty, aby sa to vstrebalo samo. Napíšem Ti však moju skúsenosť. Od zistenia, že mám 1 cm-ovú cistu na vaječníku, ma lekárka ubezpečovala, že takéto malé sa zvyknú samé vstrebať alebo vyschnú, a keďže som jej dôverovala, tak som čakala. Nechcela ma ani sledovať. Keď som po roku prišla na preventívnu prehliadku, tak moja cista už mala 7 cm a do týždňa som išla pod nože. A nahoršie na tom je, že už ma nechceli operovať laparoskopicky, pre jej veľkosť a navyše pri operácii zistili, že mi už musia vybrať aj celý vaječník. Ako človek, ktorý sa nerozumie medicíne, som lekárke plne dôverovala, ale asi som nemala. Po operácii som radšej hneď zmenila gynekológa. Držím Ti prsty a nedaj sa odbiť. Maja
Hemaja, ďakujem. Zas taká dôverčivá nie som. Keď mi niečo je, tak som sa naučila, že mám byť otravná ako pijavica, takže tak ľahko sa ma nezbavia.
Záleží iba na tom, aby som nazberala čo najviac informácii a potom aj vyrukovala. Zistila som, že tých dnešných lekárov treba vždy kdesi poháňať, aby to skončilo tak ako chcete.
Aj v tomto prípade sa mi niečo nezdalo a tak namiesto o 10 dní som priškla k lekárovi opäť o 4 dni a zistil mi, že všetky problémy spôsobuje cysta.
Keby som neotravovala, ktovie kedy by to zistil.
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
kalkulka Pozri príspevok
Renča a čo je to CAR? Centrum asistovanej reprodukcie?
Už som raz mala takúto cystu - je to hormonálne aktívna cysta, tá mi po liekoch vtedy zmizla, uvidím, čo bude teraz. Teraz mám totiž inú liečbu.
Áno je to centrum asistovanej reprodukcii, kde vykonávajú o.i. aj punkcu cýst. Držím palce, nech sa ti úspešne vstrebe.
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
hemaja Pozri príspevok
Ako človek, ktorý sa nerozumie medicíne, som lekárke plne dôverovala, ale asi som nemala. Po operácii som radšej hneď zmenila gynekológa. Držím Ti prsty a nedaj sa odbiť. Maja
Dobre si urobila. Mám podobné skúsenosti.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
renča1 Pozri príspevok
Áno je to centrum asistovanej reprodukcii, kde vykonávajú o.i. aj punkcu cýst. Držím palce, nech sa ti úspešne vstrebe.
Ďakujem za info a želanie, dúfam, že to dobre dopadne.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Lidičky, práve som prišla od lekára. Utekala som tam, lebo mi bolo strašne zle, myslela som, že odpadnem. Vraj to vyzerá, že sa mi práve rozpustila cysta, lebo ju tam už nevidel a to moje roztrasené telo, vraj to mohlo byť z toho. Už neviem ani čomu mám veriť. Uvidím, čo bude cez víkend, ale chválabohu vďaka hormónom mi cysta zmizla, tak sa chcem o tom s vami podeliť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať