Zavrieť

Porady

Dulovec

prave som sa vratila zo zahrady ), konecne po dllllllhej dobe sa to dnes uz dalo vonku vydrzat
zaujimalo by ma ci niekto nevie ako sa da zasadit dulovec, resp, uz mam jeden stary. ako ho mam rozmnozit. ? kto vie?
Usporiadat
Vilma194 Vilma194

Vilma194 je offline (nepripojený) Vilma194

foto z netu pre ukazku.
dulovec.jpg  
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Uz sa to tu preberalo v starsej teme...

Dulovec je mozne presadit potapanim odnozi
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

arizona
Uz sa to tu preberalo v starsej teme...

Dulovec je mozne presadit potapanim odnozi
ona staré témy nehladá ani najprv negúúgli...ona rovno capne tému...tak to minule niekde písala
0 0
Vilma194 Vilma194

Vilma194 je offline (nepripojený) Vilma194

a viem ze mi neuveris ale pozerala som aj stare temy.
0 0
Vilma194 Vilma194

Vilma194 je offline (nepripojený) Vilma194

arizona
Uz sa to tu preberalo v starsej teme...

Dulovec je mozne presadit potapanim odnozi
tak to musim skusit, Dakujem.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Vilma194
..
nas dulovec nema plody, nikdy sme nic z tohoto krika nejedli.
Aj okrasny dulovec ma plody,ale su nejedle.

A v googli nejdes desiatky tem, kde opisuju rozmnozovanie Dulovca
https://www.google.sk/search?q=ako+r...m=122&ie=UTF-8
0 0
Vilma194 Vilma194

Vilma194 je offline (nepripojený) Vilma194

takze najprv google az potom porada, okey. tak sa pokusim. a vdaka arizona za pristup myslim to vazne. este raz D.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pises, ze tvoj dulovec nema plody.Prikladam foto mojho krika,dulovec je na jesen obsypany dulovymi jablckami .-) Su pekne na jesenne dekoracie.


Vilma194
takze najprv google az potom porada, okey. tak sa pokusim. a vdaka arizona za pristup myslim to vazne. este raz D.
Nevysvetluj si to zle. Ale Porada funguje uz dost rokov,su tu preberane rozne temy zo vsetkych oblasti, takmer vzdy najdes desiatky rad,nazorov,skusenosti.Staci pouzit vyhladavac-to je to okienko s lupou hore na stranke.
Poradaci vzdy radi poradia,ale ocenuju,ak pytajuci sa, vynalozi trochu namahy a vopred sa snazi poradit si a vyhladat sam, ci uz v archive Porady,alebo cez Google.Preto,ak pytajuci sa zada temu, ktora tu uz bola preberana vela krat,tak Poradaci malokedy odpovedaju,alebo ta odkazu na vyhladavac do starsich tem, kde sa uz vyjadrili.
P9300028.jpg  
IMG_1773.JPG  
IMG_0586.jpg  
1/1
1 0
Vilma194 Vilma194

Vilma194 je offline (nepripojený) Vilma194

arizona
Pises, ze tvoj dulovec nema plody.Prikladam foto mojho krika,dulovec je na jesen obsypany dulovymi jablckami .-) Su pekne na jesenne dekoracie.


Vilma194
takze najprv google az potom porada, okey. tak sa pokusim. a vdaka arizona za pristup myslim to vazne. este raz D.
Nevysvetluj si to zle. Ale Porada funguje uz dost rokov,su tu preberane rozne temy zo vsetkych oblasti, takmer vzdy najdes desiatky rad,nazorov,skusenosti.Staci pouzit vyhladavac-to je to okienko s lupou hore na stranke.
Poradaci vzdy radi poradia,ale ocenuju,ak pytajuci sa, vynalozi trochu namahy a vopred sa snazi poradit si a vyhladat sam, ci uz v archive Porady,alebo cez Google.Preto,ak pytajuci sa zada temu, ktora tu uz bola preberana vela krat,tak Poradaci malokedy odpovedaju,alebo ta odkazu na vyhladavac do starsich tem, kde sa uz vyjadrili.
Oukey, tak budem vyhladavat. Skusim to , a co sa tyka toho dulovca vazne som si nikdy nevsimla ze nas ma plody, nechce sa mi verit zeby som o take nieco prisla
0 0
wabi wabi

wabi je offline (nepripojený) wabi

Dulovcové plody označujú niektoré nešťastné katalógy s s falošnými obrázkami a zavádzajúcimi textami ako "cido". Píšu že má veľa C vitaminu ale nepíšu že sa dá jesť len ako kompótovaný a nie za surova, takže vitamíny C asi v kompote nebudú...
Na Ukrajine robia aj kompót a vyšlachtili špeciálne odrody...
0 0
Vilma194 Vilma194

Vilma194 je offline (nepripojený) Vilma194

waw, mas dobry prehlad.
0 0
Rastlinky.sk Rastlinky.sk

Rastlinky.sk je offline (nepripojený) Rastlinky.sk

Dulovec a dula je niečo úplne iné. Dulovec – je Chaenomeles japonica, okrasný ker, skoro na jar kvitnúci ružovo červenými kvetmi. Dula (Cydonia oblonga) je starší ovocný strom, ktorý tvorí tvrdé zelené plody podobné jablku alebo hruške. V čerstvom stave nekonzumovateľný ale po uvarení, je z neho výborný kompót. Plody sa dajú umiestniť aj do skrine na prevoňanie šatstva. Dulové podpníky sa používajú pre hrušky a jablone. A dule kvitnú na bielo.
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať