Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Navar si šalviový čajík a pomaly ho teplý popíjaj, prípadne si vykloktaj hrdlo s vodou s morskou soľou. Na pohár teplej vody 1 lyžičku soli. No a ráno k lekárovi, aby posúdil /a/, či to naozaj je angína.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    keď ma začne pobolievať hrdlo smerom k angíne, tak jednoznačne okamžite začínam kloktať. Aj každú hodinu na striedačku: šalvia, soľ a sóda bicarbóna. Naposledy sa mi stalo, že ma bolesť prebudila v noci. Do rána som kloktala a pomohlo.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ty si doktor ???

    ...a kde Ťa bolí ???
    Máš bolesti v krku a s tým súvisiace obtiažné polykanie , chrapot , kašel , otok mandlí , bolest hlavy , bolest v ušiach...???

    Veď si vezmi kladivo a poriadne ním udri po kolene ...ale festovne !!!

    Nebudeš cítiť príznaky angíny ... ale na druhej strane si môžeš dať na koleno ľad a zmierniš tie bolesti na jablčku ...

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    napr na hrdlo mi pomáha citronova štava s medom rovno do ust a nechat stiect poriadne az do hrdla, poznám jedneho co si kvapka citron do nosa, ale to je extrem:neodporucam

    čo mám robiť keď som zistil že mám prvé príznaky angini asi ju aj mám neviem potrebujem radu aspoň ako zmierniť bolesť , ďakujem .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.