Zavrieť

Porady

Hospodársky zisk

Účtovná jednotka účtuje v programe Pohoda. Dnes sme vytláčali súvahu a všimla som si že hospodársky zisk za obdobie je iná suma ako hospodársky zisk celkom. Može firme nastať takáto situácia? Je to tak správne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Nepíšeš, za aké obdobie máš zostavu. Ale aK je od 1.1.-31.12 tak určite sa má rovnať s HV celkom k 31.12.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ludmiiilka áno je to za celý rok 2013
    Tweety zobrala by som na analýzu od PS a potom po jednotlivých mesiacoch
    Ludmiiilka ide o to, že som to neúčtovala tak s v tom moc nevyznám...ale už som začala teda to lúskať a var sa k niečomu dopracujem
      zbaliť

    katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

    katka 23
    zrada môže byť aj v tom či si správne zadala dátum ku ktorému má byť súvaha zostavená a tiež správne vyplniť dátum predchádzajúceho účtovného obdobia - ak ideš na súvahu cez účtovný denník - výkazy - súvaha v plnom rozsahu, mne sa to už tiež stalo a zbytočne som sa strachovala
    Ludmiiilka už som to poriešila..z minulého roku jej prešli zlé počiatočné stavy účtov...takže som ich prerobila tak ako majú byť a už je to all right

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.