Zavrieť

Porady

DPFOA Dohoda o vykonaní práce s českou agentúrou vykonávaná na Slovensku

Dobrý deň, potrebujem poradiť ako vyplniť daňové priznanie ak som pracovala na Slovensku na základe dohody s českou agentúrou. Z tejto dohody mám "POTVRZENÍ o zdanitelných příjmech ze závislé činnosti a z funkčních požitků,
sražených zálohách na daň a daňovém zvýhodnění" kde mám vyplnené "Úhrn zúčtovaných příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků" sumou cca 800€ a "Skutečně sražená záloha na daň z příjmů uvedených na ř. 2" a " Záloha na daň z příjmů celkem (ř. 9 + ř. 10 + ř. 11)" sumou 130€. Ako vyplniť v takomto prípade DP, presnejšie do ktorého riadku dosadiť sumu 130€ ? Myslím, že do riadku 63 asi nie, lebo na potvrdení nieje písané zrazenie podla §35 zákona. Tiež si nemyslím, že sa jedná o prácu v zahraničí. Ako mám teda ďalej postupovať? Dodávam, že mám aj iné príjmy , takže som povinná podať DP. Ďakujem.
Naposledy upravil Jana4455 : 12.03.14 at 12:01
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    DPFOA Dohoda o vykonaní práce s českou agentúrou vykonávaná na Slovensku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.