Zavrieť

Porady

Chyba 0x80042468 pri instalacii Win7 Pro 64 bit

Ahojte potrebavala by som poradit, mam PC s 240GB SSD a 4TB HDD, pri instalacii Win 7Pro 64 bit na SSD disk nebol problem, len mi pri rozdeleni diskov hlasi uvedenu chybu a ten 4TB HDD, ktory ma byt ako ulozny priestor a mal byt rozdeleny na 2*2TB mi povoli len 2TB a po instalacii vidim len 2TB, podla toho co som nasla na podpore MS nevie pracovat s 4TB HDD, viete mi poradit, co treba nastavit aby to islo?
Dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pri inštalácii nerieš ten 4TB HDD. Riež SSD - vytvorenie logického systémového C: a D:. Ten veľký potom môžeš riešiť vo Windows v Správe diskov - deliť a pod.

    Ale pokiaľ som zisťoval na nete: podobné problémy http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewt...2546&p=1025619

    http://translate.google.com/translat...2Fkb%2F2604034
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    majuška35 bohuzial uz som riesila a teraz mi to nejde opravit, aj ked som skusila pustit instalaciu na ten 4TB HDD, stale na tej particii dava chybu, SSD som mala vtedy odpojeny
    misoft V BIOS pri inštalácii by potom musel byť HDD nastavený na GPT. A Win7Pro by to mal podporovať - podporu UEFI
    majuška35 dakujem pekne, nakoniec sa mi to podarilo opravit a rozdelit v sprave diskov, zas som o nieco mudrejsia..dik
      zbaliť

    Chyba 0x80042468 pri instalacii Win7 Pro 64 bit

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.