Zavrieť

Porady

HP officejet K7100 chyba pri instalacii

Zdravim poradu. Pri instalacii HP Officejet k7100 pod Win XP zahlasi chybu v kroku 3/4. To iste sa stane pri aktualnej instalacke z webu HP. Priblizny preklad chyby: dpinstxml nerozbali hpzwrp01.exe. Pri googleni ma odkazovali na problemy s unires.dll, pripadne Net Framework. Tento problem sa prejavuje (stale ten isty) na 3 roznych pocitacoch. Mozno sa to bude javit ako akty X, ale tato instalacka pred 2 mesiacmi bez problemov na jednom zo spominanych PC zbehla. (Pocitace su pravidelne aktualizovane cez windows update). Vopred dakujem vsetkym.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    ten unires.dll sa da stiahnut z netu,,, (http://www.google.sk/search?q=unires...ient=firefox-a) co sa tyka Framework-u tak je mozne ze niektora aktualizacia opravila Framework tak ze je nefunkcny pre ostatne softy,, skus preinstalovat,, verziau 1.1 aj 2.0 ak mas nainstalovanu verziu 3 tak tu len odinstaluj...

    scorp je offline (nepripojený) scorp

    Človek, sivý a fúzatý. scorp
    Oznamujem ze nie. Presnejsie povedane klasicka instalacka vzdy skoncila s chybou. Nepomohli ani indicie, ci nie je problem s unres.dll, resp net framework. Okrem ineho tento problem bol popisany na PCforum, tak isto bez uspechu. Obisiel som to jednoducho. Porusil som zasadu, ze HP sa ma instalovat nepripojena. Pripojil som HP, pocitac tym padom nasiel nove HW zariadenie, zadal som cestu pre ovladace, neskor aj pre unires.dll, je sucastou Windows adresara. Teoreticky chodi, prakticky pada pri viacnasobnej tlaci dokumentu (MS Office Project tlac na format A3). Hlasi nedostatok virtualnej pamate. Kedze mam slabsi stroj, posilnim RAM a pridelim systemu 1,5 nasobok fyzickej pamate. Malo by to chodit. BTW ani specializovany dodavatel si s tym nevedel rady.

    Žiggo je offline (nepripojený) Žiggo

    Žiggo
    Zdravím, viem že je to už cca 3 mesiace stará téma, ale tak že či sa podarilo niekomu vysporiadať sa s týmto problémom, keďže aj ja mám túto tlačiareň a tiež ten istý problém. Skúšal som to na viacerých PC a stále to isté. Nakoniec som odniesol celý PC do predajne kde som kúpil tlačiareň a nejak sa im to za 3 dni podarilo nainštalovať. Lenže to už bolo dosť dávno ešte minulý rok a od vtedy v podstate nemôžem preinštalovať windows lebo už nebudem vedieť nainštalovať tlačiareň a zas sa mi nechce behať desiatky kilometrov k ním a nechávať im tam PC niekoľko dní ako minule.

    scorp je offline (nepripojený) scorp

    Človek, sivý a fúzatý. scorp
    Pre vsetkych, ktori maju problem s touto tlaciarnou. Nedajte sa oklamat kvazi odbornikmi a nevzdavajte sa. Riesenie mi ponuklo jedno forum, kde podobny problem riesili instalaciou na Windows bez jazykovych balickov. Teda riesenie problemu: Ak mate Win XP s instalovanym Slovak LIP (language inteface pack), odinstalujte ho a potom po restarte systemu nainstalujte tlaciaren podla pokynov. Instalacka zbehne bez problemov.

    kabatik je offline (nepripojený) kabatik

    kabatik
    scorp Pozri príspevok
    Pre vsetkych, ktori maju problem s touto tlaciarnou. Nedajte sa oklamat kvazi odbornikmi a nevzdavajte sa. Riesenie mi ponuklo jedno forum, kde podobny problem riesili instalaciou na Windows bez jazykovych balickov. Teda riesenie problemu: Ak mate Win XP s instalovanym Slovak LIP (language inteface pack), odinstalujte ho a potom po restarte systemu nainstalujte tlaciaren podla pokynov. Instalacka zbehne bez problemov.
    Netreba nič odinštalovať. Stači dať qwerty na Eng.USA a po inštalácii to opäť vrátiť na Slovak. Je to lacná tlačiareň a dodávateľ sa neunúval prerobiť inšatalačku s podporou Slovak.

    kabatik je offline (nepripojený) kabatik

    kabatik
    Pre tých čo nevedia čo sú qwerty. Tak sa to nastavuje. Štart-Ovládací panel-Miestne a jazykové nastavenie. Tam všetko nastaviť na Angličtina USA. Inštaľovať tlačiareň. Po inštalácii si môžete nastaviť jazyk aký chcete. Už to nemá na chod tlačiarne vplyv. Ak chcete na tlačiarni tlačiť na formát š 330 mm a dlžky až do 1100 mm, tak v nastaveniach treba vypnúť kontrolu rozmerov papiera a zadať mu vlastný rozmer v tomto rozmedzí. Zo zapnutou kontrolou papiera môžete tlačiť len na typické formáty a to max. A3+.
    Naposledy upravil kabatik : 20.12.08 at 23:42

    mecanics je offline (nepripojený) mecanics

    mecanics
    vdaka kabatikovi som tlaciaren po dlhych hodinach snazenia nakoniec nainstaloval. Neviem vsak kde nastavit tu kontrolu rozmerov, take nieco som nenasiel

    HP officejet K7100 chyba pri instalacii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.