Zavrieť

Porady

vrátenie poistného zo zdravotnej poisťovne

union poisťovňa nás oslovila s tým, že u nich máme preplatok. Napísali sme teda žiadosť o vrátenie preplatku, ten nám zaslali na účet. problém je ale v tom, že ja voči union poisťovni neevidujem žiadny preplatok, ani nedoplatok.... ostatné poisťovne mi na cent sedia, tak neviem, ako sa s týmto vysporiadať. zamestnávame totiž "spoluobčanov" a tí sa poisťujú stále do inej poisťovne. Práve preto vznikol zrejme tento chaos. no muselo sa to stať niekedy v minulých rokoch, pretože mne zostatky sedia. problém je v tom, že ani z minulých rokov neevidujeme voči Union poisťovni ani preplatok ani nedoplatok... ako to poriešiť?
Chobot Načo sem dávaš otázku, keď pomoc nechceš? Čo myslíš, prečo som ti dole napísal, aby si mi dala meno firmy a zamestnanca? Lebo ti to viem pozrieť priamo v poisťovni. Nikto iný na porade ti práve v tejto otázke nepomôže lepšie, ako ja. Ale ak nedáš údaje, tak ti nemôžem nič pozrieť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Napíš mi na chrobak7(zavináč)post.sk o akú firmu ide, ktorého zamestnanca a pozriem ti to.

    vrátenie poistného zo zdravotnej poisťovne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.