Zavrieť

Porady

Potvrdenie o zaplatení dane

ahojte,
v tom tlačive Potvrdenie o zaplatení dane - ak vznikne nedoplatok - čo sa píše do riadku 06 - Nedoplatok (z r. 04) aký dátum?
Je tam síce dopísané že sa musí nedoplatok zraziť do lehoty na podanie Vyhlásenia - to je do 30.04.2006 ale nie som si istá či tam môže byť dátum, kedy zúčtujem mzdy za 03/2006 a vyplatím ich - teda 03.04.2006.

Myslíte že tento dátum (03.04.2006) je správny, môžem ho tam mať?

Pekne Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    baninka
    ahojte,
    v tom tlačive Potvrdenie o zaplatení dane - ak vznikne nedoplatok - čo sa píše do riadku 06 - Nedoplatok (z r. 04) aký dátum?
    Je tam síce dopísané že sa musí nedoplatok zraziť do lehoty na podanie Vyhlásenia - to je do 30.04.2006 ale nie som si istá či tam môže byť dátum, kedy zúčtujem mzdy za 03/2006 a vyplatím ich - teda 03.04.2006.

    Myslíte že tento dátum (03.04.2006) je správny, môžem ho tam mať?

    Pekne Ďakujem.
    Je správny. ALe keď to dáš do výplaty za marec, dala by som dátum 31.3.2006.

    baninka je offline (nepripojený) baninka

    baninka
    Maja dakujem Ti, aj mne sa zda ze lepsi a pre danovy urad prijatelnejsi bude datum 31.03.

    Krasny vikend zelam .

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    baninka
    Maja dakujem Ti, aj mne sa zda ze lepsi a pre danovy urad prijatelnejsi bude datum 31.03.

    Krasny vikend zelam .
    Pekný aj Tebe.

    Potvrdenie o zaplatení dane

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.