Zavrieť

Porady

Koniec šialenstva

Ešte sú síce pošty a daňové úrady otvorené, ale myslím, že vätšine z nás sa už ľahšie dýcha. Chcela by som sa poďakovať všetkým za ich všetky rady, ktoré tu uverejnili a pomohli tým, ktorí tápali. Vďaka nášmu daňovému systému sme neustále v bdelosti, takže určite budeme tápať ďalej a rady "poraďákov" budeme potrebovať. Prajem všetko dobré - oddýchnite si všetci.
Usporiadat
rems rems

rems je offline (nepripojený) rems

žena
Zoretka
Ešte sú síce pošty a daňové úrady otvorené, ale myslím, že vätšine z nás sa už ľahšie dýcha. Chcela by som sa poďakovať všetkým za ich všetky rady, ktoré tu uverejnili a pomohli tým, ktorí tápali. Vďaka nášmu daňovému systému sme neustále v bdelosti, takže určite budeme tápať ďalej a rady "poraďákov" budeme potrebovať. Prajem všetko dobré - oddýchnite si všetci.
Připojuji se a přeji hodně úspěchů v dalším zdaňovacím období. A hurá na DPH-čko!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
jeso jeso

jeso je offline (nepripojený) jeso

Aj ja sa pripájam sa k poďakovaniu za pomoc všetkým poraďákom ...
Už máme konečne za tým ...
0 0
lenka397 lenka397

lenka397 je offline (nepripojený) lenka397

Ďakujem aj ja. Starala som sa, aby ste mali dosť roboty a mnohí ste mi veľmi pomohli.
0 0
karpis karpis

karpis je offline (nepripojený) karpis

Aj ja všetkým ďakujem za pomoc. Konečne je pokoj. Budúci týždeň začnem makať na DPH. Ešte raz ďakujem všetkým poraďákom
0 0
ewap ewap

ewap je offline (nepripojený) ewap

Pripájam sa k ďakujúcim, radiaci - máte ma na svedomí hi hi hi
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Aj ja ďakujem pri "vyňatí" príjmov zo zahraničia.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Braňo
Aj ja ďakujem pri "vyňatí" príjmov zo zahraničia.
No čo budeme teraz robiť bez práce!
0 0
vegoska vegoska

vegoska je offline (nepripojený) vegoska

AJ JA DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tweety
No čo budeme teraz robiť bez práce!
Twetty , nemáč čo robiť o chvíľu je tu DPH.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5
Twetty , nemáč čo robiť o chvíľu je tu DPH.
Ešte predtým musím začať počítať mzdy a nezabudnúť si do nich započítať odmenu za ročnú uzávierku, nesmierne sa teším, bude to pekná predveľkonočná potecha.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Myslím, že u nás nikdy nič nekončí -je to kruh. Slabší mesiac je len máj-jún. Dík
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Tweety
Ešte predtým musím začať počítať mzdy a nezabudnúť si do nich započítať odmenu za ročnú uzávierku, nesmierne sa teším, bude to pekná predveľkonočná potecha.
Tweety daj si tam poriadnu sumu - zaslúženú. Ach jaj keby som ja mala takú možnosť... Zo srdca ti to prajem.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

renča1
Tweety daj si tam poriadnu sumu - zaslúženú. Ach jaj keby som ja mala takú možnosť... Zo srdca ti to prajem.
Vďaka Reni. Aj si dám poriadnú.
0 0
učtovníčka učtovníčka

učtovníčka je offline (nepripojený) učtovníčka

Pripájam sa k úprimnému poďakovaniu za skvelé rady vo všetkých oblastiach.
Ešte teraz nájsť adresu na nejakú IZAURU čo by mi prišla dať všetko do poriadku, nakoľko kanceláriu mám doma v byte. V piatok poobede to bolo na hysák, keď sa mi zjavila o 16.45 kamarátkyna dcéra že ju asi zabijem, ale ona zabudla na DP a tak som sa prebrala s 15 minútového odpočinku a pokračovala. Ešte raz všetkých oceňujem a ďakujem
0 0
DušanČ DušanČ

DušanČ je offline (nepripojený) DušanČ

ekopo
Myslím, že u nás nikdy nič nekončí -je to kruh. Slabší mesiac je len máj-jún. Dík
Zabúdaš, že nás čaká ročné zúčtovanie zdravotného poistenia !!
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

ekopo
Myslím, že u nás nikdy nič nekončí
Súhlasím, tieto slová vravím už mnohé roky......vo firme, akejkoľvek, ktorá nie je založená iba preto, že lebo ,je každý deň pohyb.
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Takisto sa chcem touto cestou poďakovať všetkým skvelým ľuďom, ktorí mi tak nespočetne krát pomohli.
0 0
virka virka

virka je offline (nepripojený) virka

Aj ja sa pripájam a ďakujem všetkým ktorí mi pomohli vtedy keď som to najviac potrebovala. Virka
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Čo tak začať - všetko najlepšie v NOVOM ROKU, veľa pracovných úspechov a pevných nervov........ /na niečo je to predsa len dobré - účtovníci sú mladší o tri mesiace / SRDEČNÁ VĎAKA VÁM VŠETKÝM ZA POMOC!
0 0
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

učtovníčka
Pripájam sa k úprimnému poďakovaniu za skvelé rady vo všetkých oblastiach.
Ešte teraz nájsť adresu na nejakú IZAURU čo by mi prišla dať všetko do poriadku, nakoľko kanceláriu mám doma v byte. V piatok poobede to bolo na hysák, keď sa mi zjavila o 16.45 kamarátkyna dcéra že ju asi zabijem, ale ona zabudla na DP a tak som sa prebrala s 15 minútového odpočinku a pokračovala. Ešte raz všetkých oceňujem a ďakujem
To si ešte ten lepší prípad.O takom čase prišiel môj šéf, že treba prerobiť účtovníctvo,lebo si zabudol niekoľko dôležitých dokladov v "šuflíku".Dodnes mi je z toho zle.
VĎAKA VŠETKÝM ZA POMOC.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať